Szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości

| Prezentacje firmowe Artykuły

Zakład produkcyjny firmy Indel w Brzezinach rozpoczął swoją działalność w 1977 r. i obecnie specjalizuje się w produkcji transformatorów, elementów indukcyjnych, zasilaczy i urządzeń elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i perfekcyjnym wykonaniom naszych wyrobów zdobyliśmy renomę i uznanie naszych klientów w Polsce i za granicą.

Szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości

Produkcja nasza jest wykonywana w większości automatycznie i półautomatycznie. Nasze transformatory projektowane i wykonywane są wg najwyższych światowych standardów, przy użyciu najlepszych komponentów, dzięki czemu spełniają najwyższe wymagania stawiane przez urządzenia specjalne (np. wojskowe, medyczne, górnicze, kolejowe).

Poddawane są rygorystycznej kontroli i dlatego są niezawodne oraz spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Produkty Indel, stosowane są w wielu różnych branżach takich jak elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka, oświetlenie, alarmy i zabezpieczenia zasilania, medycyna, w sprzęcie profesjonalnym i powszechnego użytku.

Trzonem nasze oferty jest wytwarzanie transformatorów na rdzeniach kształtkowych, toroidalnych, zalewanych, bezpieczeństwa, separacyjnych do druku, na szynę DIN, przenośnych, do oświetlenia (toroidalne i elektroniczne), głośnikowych, do wzmacniaczy lampowych, autotransformatorów, cewek, dławików, stateczników elektronicznych i innych.

Produkujemy także zasilacze transformatorowe, impulsowe, quasi-impulsowe, niestabilizowane, stabilizowane, regulowane, w obudowie na szynę DIN, do zasilania LED-ów, a także prostowniki i stabilizatory napięcia. Zajmujemy się również tworzeniem systemów awaryjnego zasilania, przetwornic napięcia, reduktorów napięcia, filtrów sieciowych i innych.

Nasze produkty mają certyfikaty CE, GOST i spełniają wymagania dyrektywy ROHS. Wdrożyliśmy i stosujemy w hurtowni system ISO 9001:2000 w zakresie dystrybucji materiałów elektronicznych oraz elektrotechnicznych.

Oferta handlowa

Stosujemy jasne i rzetelne zasady handlowe. Stałym odbiorcom proponujemy specjalne warunki współpracy, udzielając rabatów od cen fabrycznych oraz korzystnych terminów płatności. Wysokość upustów uzależniamy od wielkości dokonywanych zakupów oraz rzetelności współpracy. Obecnie współpracujemy z wieloma stałymi odbiorcami w kraju i za granicą. Wiele naszych wyrobów produkowanych jest dla kontrahentów zagranicznych, lecz zdecydowana większość trafia na polski rynek.

W kraju zaopatrujemy wielu producentów urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych, liczne hurtownie i firmy instalacyjne. Pod względem jakości śmiało konkurujemy ze znanymi firmami zagranicznymi, a ceny naszych produktów są tak atrakcyjne, iż wiele z tych firm zleca nam swoją produkcję. Nasze podzespoły stosowane są w branży elektronicznej i elektrycznej, w sprzęcie profesjonalnym i powszechnego użytku. Oferta nasza jest najszersza w Polsce.

Nasze atuty

  • 3500 typów produktów w katalogu - najszerszy wybór transformatorów w Polsce,
  • 1000 typów transformatorów i 300 typów zasilaczy - dostępnych z magazynu,
  • najszybsza możliwa realizacja zamówień,
  • profesjonalna najlepsza obsługa, fachowa pomoc i doradztwo,
  • najlepsze rzetelne warunki handlowe przy stałej współpracy,
  • produkcja transformatorów nietypowych (do 5 szt.) w terminie do 7 dni,
  • najwyższa jakość i najnowocześniejsze stosowane materiały do produkcji,
  • najwyższe światowe standardy konstrukcyjne,
  • rygorystyczna kontrola jakości - najwyższa jakość produktów, awaryjność - 0,2%,
  • rozbudowana sieć dystrybucji w Polsce i za granicą.

Zobacz również