Euro-Impex Marketing - twój doświadczony dostawca komponentów

| Automaticon 2015 Artykuły

Od 24 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybkiej obsługi naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki.

Euro-Impex Marketing - twój doświadczony dostawca komponentów

Oferowane produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów ponad 2000 firm z całego świata (obecnie ponad 700 000 pozycji katalogowych), szczególnie produktów trudno dostępnych i nietypowych. Od paru lat specjalizujemy się także w zaopatrywaniu odbiorców przemysłowych proponując im stałe dostawy komponentów do produkcji oraz ich konfekcjonowanie według specyfikacji klientów. W 2009 roku otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej, co pozwala nam nieustannie poszerzać grono klientów wśród wojskowych zakładów produkcyjnych.

Certyfikat jakości

Z myślą o rozwoju naszej pozycji na rynku wdrożyliśmy certyfikat ISO 9001:2008 wraz z elementami normy ISO TS16949. Pozwoliło nam to na ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości obsługi naszych klientów. Wprowadzenie oceny naszych dostawców pozwoliło nam na rzetelny dobór partnerów handlowych.

Optymalizacja zakupów

Od 2011 roku prowadzimy reorganizację zakupów w wielu firmach o zasięgu międzynarodowym. Do naszych podstawowych zadań należy obsługa bieżących dostaw, optymalizacja zakupów pod kątem obniżenia kosztów, zastosowanie rozwiązań zamiennych i specjalnych. Prze prowadzamy także analizę strategii zakupów ze względu na redukcję kosztów obsługi dostaw.

Obsługa klienta

Świadczymy obsługę przede wszystkim na terenie całej Unii Europejskiej, lecz wśród naszych odbiorców znajdziecie Państwo także firmy z Ukrainy, Japonii oraz Chin. W zależności od potrzeb dysponujemy czasem, który przy wzajemnych kontaktach pozwoli lepiej i wydajniej sprecyzować ich oczekiwania i wymagania oraz szybko znaleźć rozwiązanie.

Staramy się w miarę naszych możliwości sprostać wszystkim wymaganiom w zakresie oferty, informacji technicznych o produktach oraz całej obsługi handlowej. W związku z powyższym dbamy w szczególny sposób o terminy dostaw, które obecnie nie przekraczają 1-3 dni roboczych. Współpracujemy też z czołowymi dostawcami z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności można uzyskać w naszym dziale handlowym.

Serdecznie zapraszamy!

Euro-Impex Marketing Sp. z o.o.
www.euro-impex.com.pl