Analizatory jakości energii firmy Dewetron

| Energetab 2015 Artykuły

Systemy Dewe-PQA to analizatory jakości energii, które wykonują analizę jakości zasilania według najnowszych standardów, oferując ponadto znacznie większe możliwości pomiarowe. Połączenie oprogramowania pomiarowego i konfigurowalnych generatorów raportów umożliwia użytkownikowi wykonanie niemal każdego zadania w zakresie pomiaru jakości energii i mocy.

Analizatory jakości energii firmy Dewetron

W zależności od potrzeb i aplikacji firma Dewetron oferuje wytrzymałe, elastyczne i przenośne analizatory o architekturze All-In-One oraz rozwiązania stacjonarne dla wszelkiego rodzaju pomiarów elektrycznych, monitoringu sieci czy pomiarów R&D. Urządzenia te zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami normy IEC-61000-4-30 klasa A oraz według standardów pomiaru jakości energii.

Dewetron to wiodący dostawca systemów pomiarowych i akwizycji danych. Firma zatrudnia dwustu wyspecjalizowanych pracowników w ponad 25 krajach na całym świecie i oferuje produkty i usługi dla najbardziej wymagających aplikacji z branży Test & Measurement, elektryków, służb utrzymania ruchu i innych. Dewetron rozwija, produkuje i dystrybuuje wyjątkowo precyzyjne systemy oparte na wysokiej jakości komputerach przemysłowych w solidnych obudowach do użytku laboratoryjnego i do pomiarów wykonywanych w terenie.

Dewe-571-PQA jest jednym z najmniejszych urządzeń pomiarowych służącym do pomiarów jakości energii. To wytrzymałe i przenośne urządzenie spełnia wszystkie wymagania dla analizatorów jakości energii i jest profesjonalnym rozwiązaniem uwzględniającym raportowanie według różnych norm i przepisów, takich jak:

EN50160, DISDIP / UNIPEDE, CBEMA / ITIC Curve, EN61000-3-x, EN61000-2-4 i inne.

Urządzenia Dewe PQA-571 dostępne są z czterema izolowanymi wejściami napięciowymi (do 1400 Vpeak) i do 28 kanałów prądowych (do 10 kA z cewką Flex).

Zapraszamy do naszego stoiska F9 na targach Energetab i obejrzenia analizatora na żywo.

Tespol
www.tespol.com.pl