Targi Techniki Pomiarowej SENSOR+TEST 2024

| Targi zagraniczne Artykuły

SENSOR+TEST to wiodące na świecie forum poświęcone technologii czujników, pomiarów i testowania, gdzie naukowcy, eksperci i konstruktorzy spotykają się w tym samym miejscu i czasie, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a także poznać nowe oczekiwania klientów. Aktualna edycja odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2024 r. w Norymberdze, w Niemczech.

Targi Techniki Pomiarowej SENSOR+TEST 2024

Zakup biletów na SENSOR+TEST uprawnia do bezpłatnego wstępu na targi PCIM Europe oraz na SMTconnect, które w Norymberdze odbędą się równolegle. Należy jednak dokonać osobnej rejestracji na PCIM Europe lub SMTconnect.

Równolegle z wystawą SENSOR+TEST odbędą się również ETTC 2024 - The European Test and Telemetry Conference oraz 22. GMA/ITG-Fachtagung Sensoren und Messsysteme 2024, które wzbogacą wydarzenie o fakty naukowe i perspektywy na przyszłość.

W 2023 r. całe spektrum wiedzy specjalistycznej w zakresie systemów pomiarowych i testujących - od czujników po komputery - zaprezentowało 338 wystawców z 27 krajów.

Podczas targów SENSOR+TEST 2024 wystawcami będą:

  • producenci i dystrybutorzy czujników i komponentów, systemów pomiarowych, stanowisk badawczych oraz akcesoriów do tych systemów i stanowisk,
  • dostawcy usług w zakresie doradztwa i realizacji zadań pomiarowych, procedur testowych, monitorowania, wykorzystywania oprzyrządowania i kalibracji,
  • instytuty naukowe i podmioty zajmujące się badaniami, rozwojem i transferem technologii czujników, technologii pomiarowych i testujących.

Zobacz również