Matelec - międzynarodowe targi branży elektrycznej i elektronicznej

Matelec to targi dla branży elektrycznej, elektronicznej i telekomunikacyjnej - jedne z najważniejszych targów przemysłowych w Hiszpanii. Oferuje najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla profesjonalistów z branży. Wydarzenie stanowi pomost między ośrodkami kształcenia zawodowego a światem biznesu.

Posłuchaj
00:00

W 2023 roku targi Matelec zgromadziły 370 firm, które zaprezentowały swoje rozwiązania profesjonalistom z ponad 76 krajów.

Najbliższa edycja targów Matelec odbędzie się w Madrycie - od wtorku 5 listopada do piątku 8 listopada 2024 r.

Źródło: IFEMA

Zobacz więcej w kategorii: Rynek - archiwum
Komponenty
Komponenty automatyki przemysłowej
Komponenty
Podzespoły elektroniczne
Projektowanie i badania
Badania i rozwój
Produkcja elektroniki
Produkcja urządzeń elektronicznych
Komponenty
Komponenty automatyki przemysłowej
Projektowanie i badania
Badania i rozwój
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Luty 2026
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025

Jak wózek do drukarki 3D może wpłynąć na komfort pracy z technologią druku trójwymiarowego?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii druku 3D rośnie zainteresowanie nie tylko samymi urządzeniami, ale także dodatkowymi akcesoriami i meblami pod drukarki. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić wygodę i efektywność pracy z drukarką 3D, jest specjalistyczny wózek.