Rynek - Archiwum

Produkcja urządzeń elektronicznych - w kooperacji z firmą EMS lub we własnym zakresie

Materiały do produkcji elektroniki i urządzenia technologiczne, razem z płytkami drukowanymi, obudowami i usługami montażu kontraktowego, to atrakcyjne od strony biznesowej i szerokie od strony asortymentu sektory rynku elektroniki, związane z wytwarzaniem urządzeń elektronicznych. Stanowią niezbędną infrastrukturę usług kooperacji, które w ostatnich latach szybko się rozwijają. Kooperacja w zakresie produkcji elektroniki stała się naszą lokalną specjalnością oraz osią rozwoju rynku, a także pozytywną siłą napędową tworzącą pomost pomiędzy Europą Zachodnią a Dalekim Wschodem i zapleczem produkcyjnym w zakresie skomplikowanej i nowoczesnej elektroniki.

Podzespoły elektroniczne - klocki Lego dla projektanta

Siłę napędową współczesnego rynku elektroniki tworzą nowe rozwiązania aplikacyjne, które stają dostępne przede wszystkim dzięki nowym podzespołom. Elementy te często są odpowiedzialne za wartość technologiczną nowych produktów i decydują o funkcjonalności. Komponenty to także oś innowacji i narzędzie twórcze dla konstruktorów, które mają takie samo znaczenie po stronie kreacji sprzętu elektronicznego, jak dla dzieci klocki Lego. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć przemysłu półprzewodnikowego, czy też użycie zaawansowanych podzespołów pasywnych, jest dzisiaj celem każdego konstruktora i większości firm produkcyjnych.

Komponenty automatyki przemysłowej - użyteczne i wartościowe

Komponenty automatyki przemysłowej to szeroka od strony asortymentu grupa urządzeń przeznaczonych do tworzenia instalacji przemysłowych i budynkowych. W grupie tej mieszczą się przekaźniki elektroniczne, przetworniki, czujniki, układy kondycjonujące, komponenty do tworzenia sieci przemysłowych, interfejsy, switche, mediakonwertery, routery przemysłowe. Są to też proste serowniki, liczniki i regulatory, enkodery i zadajniki oraz napędy, silniki, serwomechanizmy. Za tym szerokim asortymentem kryję się duża liczba dostawców z różnych branż współczesnej techniki.

Aparatura pomiarowa - zmysły zawodowe inżyniera

Aparatura pomiarowa zawsze była, jest i będzie oczkiem w głowie elektroników. Zainteresowanie aparaturą jest dla inżynierów tym samym, czym dla medycyny nowe lekarstwa i urządzenia diagnostyczne, gdyż bez przyrządów w zasadzie nic dzisiaj się nie da zrobić. Aparatura pomiarowa stanowi zmysły elektroników i jest narzędziem do twórczej pracy. Aparatura laboratoryjna to z kolei awangarda miernictwa, obiekt zainteresowań każdego elektronika, który chce znać, jakie są możliwości obserwacji sygnałów elektrycznych.