Zasilanie / Produkty

Nowe zasilacze laboratoryjne Genesys dużej mocy o napięciach wyjściowych 50, 200, 400 i 500 V
Źródła zasilania

Nowe zasilacze laboratoryjne Genesys dużej mocy o napięciach wyjściowych 50, 200, 400 i 500 V

Bezpiecznik resetowalny z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń
Podzespoły półprzewodnikowe
Bezpiecznik resetowalny z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń
Toshiba Electronics wprowadza do oferty nowy resetowalny przekaźnik eFuse, oznaczony symbolem TCKE712BNL. Zapewnia on najwyższy poziom bezpieczeństwa w urządzeniach konsumenckich i przemysłowych. Może znaleźć zastosowanie w kamerach, głośnikach, odkurzaczach automatycznych, elektronarzędziach, termostatach, ładowarkach akumulatorów itp.
Łatwy w implementacji konwerter DC-DC o zakresie napięć wejściowych od 3 do 65 V
Źródła zasilania
Łatwy w implementacji konwerter DC-DC o zakresie napięć wejściowych od 3 do 65 V
TPSM265R1 to małogabarytowy i łatwy w implementacji konwerter DC-DC o szerokim zakresie napięć wejściowych od 3 do 65 V, zapewniający wydajność prądową 100 mA i bardzo mały pobór prądu w stanie spoczynkowym, wynoszący 10,5 µA. Występuje on w wersjach o ustalonym fabrycznie napięciu wyjściowym wynoszącym 3,3 V lub 5 V oraz w wersji umożliwiającej programowanie napięcia wyjściowego za pomocą dzielnika rezystorowego w zakresie od 1,2 V do 15 V z dokładnością ±1%. Struktura układu obejmuje kontroler DC-DC, tranzystory MOSFET i cewkę wyjściową, zamknięte w miniaturowej obudowie SMD o wymiarach 3,7 x 2,8 x 1,9 mm. W najprostszej implementacji wymagane jest podłączenie jedynie 2 zewnętrznych kondensatorów, co pozwala zrealizować kompletny obwód na bardzo małej powierzchni płytki drukowanej.
Triaki o napięciu znamionowym 800 V i dopuszczalnej temperaturze pracy +150°C
Podzespoły półprzewodnikowe
Triaki o napięciu znamionowym 800 V i dopuszczalnej temperaturze pracy +150°C
Nowe 800-woltowe triaki 8H firmy STMicroelectronics mogą pracować przy pełnym prądzie znamionowym w zakresie temperatury złącza do +150°C, co pozwala zmniejszyć o połowę objętość radiatorów w napędach AC. Charakteryzują się małym i stabilnym w czasie prądem upływu, zmniejszającym straty w trybie standby. Z kolei niskie napięcie w stanie ON (VTM) zapewnia dużą sprawność energetyczną i zmniejsza ilość wydzielanego ciepła.
Podwójne ochronniki przepięciowe TrEOS na pasmo 18 GHz w obudowach DFN0603-3
Podzespoły półprzewodnikowe
Podwójne ochronniki przepięciowe TrEOS na pasmo 18 GHz w obudowach DFN0603-3
Do oferty ochronników przepięciowych TrEOS firmy Nexperia wchodzą trzy nowe modele, zaprojektowane do ochrony szybkich portów komunikacyjnych, w tym m.in. USB3.2 i HDMI 2.1, przed wyładowaniami ESD.
Tanie, izolowane konwertery DC-DC o mocy 6 i 10 W oraz o zakresie napięć wejściowych 9...36 VDC
Źródła zasilania
Tanie, izolowane konwertery DC-DC o mocy 6 i 10 W oraz o zakresie napięć wejściowych 9...36 VDC
Do oferty firmy CUI wchodzą dwie nowe serie tanich, izolowanych konwerterów DC-DC spełniających wymogi standardu bezpieczeństwa EN 62368-1. Konwertery serii PQQ6W-S charakteryzują się mocą wyjściową wynoszącą 6 W, sprawnością sięgającą 87% oraz izolacją do 1600 VDC między wejściem i wyjściem. 10 -watowe konwertery PQQ10W-S zapewniają sprawność do 88% oraz izolację do 1500 VDC.
Zestaw referencyjny układu zasilania miniaturowej kamery przemysłowej
Źródła zasilania
Zestaw referencyjny układu zasilania miniaturowej kamery przemysłowej
Systemy wizyjne stają się coraz bardziej popularne w automatyzacji fabryk, gdzie kamery mogą nie tylko odczytywać kody, ale również identyfikować obiekty, przeprowadzać testy jakości i sterować procesami. Większość nowoczesnych kamer przemysłowych charakteryzuje się małymi gabarytami. Niektóre z nich są zamykane w obudowach o wymiarach zaledwie 29 x 29 x 29 mm wraz z całą elektroniką i złączami. Ponieważ obraz generowany przez stosowane w nich czujniki CMOS pogarsza się wraz ze wzrostem temperatury, istotne jest stosowanie energooszczędnych podzespołów o małej emisji ciepła, gdyż małe obudowy nie pozostawiają wiele miejsca do montażu radiatorów czy wentylatorów.
4-wyjściowy regulator DC-DC step-down o zakresie napięcia wejściowego od 3 do 40 V
Podzespoły półprzewodnikowe
4-wyjściowy regulator DC-DC step-down o zakresie napięcia wejściowego od 3 do 40 V
LTM8051 to 4-wyjściowy regulator DC-DC step-down, stanowiący rozszerzenie rodziny regulatorów µModule. Akceptuje on napięcia wejściowe od 3 do 40 V i umożliwia stabilizację napięcia wyjściowego w zakresie 0,8…8 V. Napięcia poszczególnych wyjść są ustalane za pomocą zewnętrznych rezystorów. Każde z nich zapewnia wydajność prądową 1,2 A w temperaturze +85°C i 1,5 A w temperaturze +60°C (12 VIN, 3,3 VOUT).
Najmniejszy na rynku 2-amperowy konwerter DC-DC buck do elektroniki samochodowej
Podzespoły półprzewodnikowe
Najmniejszy na rynku 2-amperowy konwerter DC-DC buck do elektroniki samochodowej
TPS628502-Q1 to najmniejszy na rynku 2-amperowy konwerter DC-DC buck do elektroniki samochodowej, zamykany w obudowie SOT583 (2,1 x 1,6 mm). Wymaga jedynie kilku elementów współpracujących, wraz z którymi pozwala zrealizować kompletny obwód na powierzchni około 30 mm2. Akceptuje napięcie wejściowe z zakresu od 2,7 do 6 V, a jego napięcie wyjściowe może być programowane w zakresie od 0,6 do 5,5 V dzielnikiem rezystorowym. Częstotliwość taktowania układu może być regulowana w zakresie od 1,8 do 4 MHz lub synchronizowana z zewnętrznym zegarem referencyjnym.
Konwerter DC-DC buck-boost o prądzie spoczynkowym 75 nA
Podzespoły półprzewodnikowe
Konwerter DC-DC buck-boost o prądzie spoczynkowym 75 nA
TPS63900 to konwerter DC-DC buck-boost o dużej sprawności i rekordowo małym poborze prądu w stanie spoczynkowym, wynoszącym typowo 75 nA, doskonale nadający się do zastosowań w czujnikach przemysłowych IoT/NB-IoT, zamkach elektronicznych i czujnikach medycznych przenoszonych na ciele pacjenta. Zawiera trzy wejścia konfiguracyjne, umożliwiające programowanie napięcia wyjściowego (1,8…5 V w krokach co 100 mV) i maksymalnego prądu wejściowego (1…100 mA) poprzez dobór zewnętrznych rezystorów.

Zobaczyć obiekt oczami radaru, czyli dlaczego potrzebujemy laboratorium do pomiarów RCS?

Radar postrzega świat inaczej niż człowiek. Zamiast obrazu tworzonego przez światło widzialne rejestruje echo wysłanej fali elektromagnetycznej. Na odpowiedź radarową obiektu wpływają nie tylko jego rozmiary, lecz także kształt, zastosowane materiały, częstotliwość oraz kierunek obserwacji. Dlatego dwa przedmioty o podobnych wymiarach mogą być dla radaru widoczne zupełnie inaczej. Jak zatem sprawdzić, co radar rzeczywiście "widzi"? Służą temu pomiary RCS, prowadzone między innymi w specjalistycznych laboratoriach, które zapewniają kontrolowane i powtarzalne warunki oraz umożliwiają uzyskanie dokładności wymaganej w danym zastosowaniu.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów