Relpol podpisał znaczącą umowę z niemieckim Zettler Electronics

Relpol poinformował o podpisaniu umowy dystrybucyjnej z firmą Zettler Electronics, producentem przekaźników elektromagnetycznych oraz modułów LCD z siedzibą w Niemczech. Współpraca obejmie dostawę, sprzedaż i promocję produktów Relpolu za pomocą kanałów dystrybucyjnych Zettlera. Umowa będzie obowiązywała do końca 2015 r.

Posłuchaj
00:00

 

Grupę Zettler stanowi obecnie szereg firm produkcyjnych i dystrybucyjnych, rozsianych po całym świecie, które w oparciu o własną produkcję i współpracę z innymi producentami o światowej renomie dostarczają szerokie spektrum wysokiej jakości komponentów dla nowoczesnej elektroniki przemysłowej i konsumpcyjnej.

MP

Powiązane treści
Trudna sytuacja w gospodarce wpływa negatywnie na biznes Relpolu
Restrukturyzacja w Relpolu przynosi efekty
Rozmowa z Tomaszem Grabczanem, wiceprezesem zarządu firmy Relpol
Dobra sprzedaż na rynku polskim i niemieckim przyczyniła się do poprawy wyników Relpolu
Relpol ma szanse wypracować zysk w tym roku
Udany rok dla Relpolu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Mouser Electronics i igus zawarli globalną umowę dystrybucyjną
Zasilanie
Infineon zasili swoje zakłady zieloną energią elektryczną
Produkcja elektroniki
CBRTP rozwija produkcję 8-calowych podłoży GaN
Produkcja elektroniki
Chiny zaostrzają kontrolę eksportu materiałów akumulatorowych, pierwiastków ziem rzadkich i technologii pojazdów elektrycznych
Aktualności
30 lat Unisystemu: ludzie, idee i technologia napędzają wizualizację informacji
Projektowanie i badania
Qualcomm przejmuje Arduino
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Informacje z firm
Grupa RENEX zaprasza na targi Evertiq EXPO Warszawa 2025
Magazyn
Październik 2025
Magazyn
Wrzesień 2025

Najczęstsze błędy przy projektowaniu elektroniki i jak ich uniknąć

W elektronice „tanio” bardzo często znaczy „drogo” – szczególnie wtedy, gdy oszczędza się na staranności projektu. Brak precyzyjnych wymagań, komponent wycofany z produkcji czy źle poprowadzona masa mogą sprawić, że cały produkt utknie na etapie montażu SMT/THT albo testów funkcjonalnych. Konsekwencje są zawsze te same: opóźnienia i dodatkowe koszty. Dlatego warto znać najczęstsze błędy, które pojawiają się w projektach elektroniki – i wiedzieć, jak im zapobiegać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów