Nowa oferta szkoleń Gryftec dla elektroników

Firma Gryftec rozszerza swoją ofertę o specjalistyczne szkolenia dla elektroników i informatyków. Proponujemy szkolenia z zakresu praktycznego kursu VHDL dla układów FPGA/CPLD, praktycznego programowania mikrokontrolerów w języku C oraz kompleksowe szkolenie inżynierskie z budowy i zastosowania systemu RTOS SCIOPTA.

Posłuchaj
00:00

Kurs VHDL pozwala zdobyć solidną podstawę do pracy z układami FPGA oraz opanować w stopniu podstawowym język VHDL niezbędny w modelowaniu układów logicznych w strukturach FPGA. Osoba odbywająca kurs zdobywa także doświadczenie w dziedzinie praktycznej realizacji i symulacji projektów logiki cyfrowej, poprzez ćwiczenia wykonywane pod nadzorem naszych doświadczonych inżynierów.

Programowanie mikrokontrolerów w języku C jest kursem skierowanym do wszystkich osób chcących zapoznać się z budową nowoczesnego mikrokontrolera, zasadą jego działania oraz programowaniem w języku C. Kurs obejmuje omówienie języka C, szczegółowe zapoznanie z mikrokontrolerem rodziny Cortex-M3 oraz wykonie aplikacji pokazujących możliwości tego typu układów.

Kompleksowe szkolenie inżynierskie z systemu RTOS SCIOPTA pozwala nabyć pełne umiejętności programistyczne konieczne do łatwego i szybkiego przygotowywania aplikacji pod ten system operacyjny czasu rzeczywistego.

Nasz oferta skierowane jest nie tylko dla inżynierów profesjonalnie zajmujących się tą tematyką ale także dla innych osób chcących pogłębić swoją wiedzę. Dzięki temu że kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych inżynierów na co dzień zajmujących się tą tematyką, szkolenie dodatkowo jest doskonałym miejscem wymiany doświadczenia i pogłębienia swojej wiedzy.

więcej na: www.gryftec.com

Powiązane treści
Konkurs i szkolenie Kinetis Cortex-M4
Barbórkowe szkolenie Farnella
Investin szuka specjalistów elektroników do programu staży pracowników naukowych
Bezpłatne szkolenie Elhurtu z komunikacji bezprzewodowej
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie
Trina Storage i Stiemo zbudują w krajach bałtyckich sieć potężnych magazynów energii
Projektowanie i badania
Dania chce mieć najpotężniejszy na świecie komputer kwantowy
Elektromechanika
Dold wzmacnia międzynarodową obecność - tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce
Projektowanie i badania
Tranzystory diamentowe odmienią elektronikę dużej mocy
Zasilanie
Nowy standard ładowania EV: EVerged i AMPECO połączą siły, by stworzyć sieć 5000 punktów w 2 lata
Aktualności
Portugalia potęgą w zakresie centrów danych?
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Lipiec 2025
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów