National Instruments organizuje kolejny Dzień Programistów LabVIEW

Przygotowana przez National Instruments całodzienna konferencja kierowana do inżynierów i naukowców pragnących rozwijać umiejętności programowania w środowisku LabVIEW odbędzie się 20 czerwca 2013 r. w Katowicach. Integratorzy systemów oraz doświadczeni programiści zaprezentują swoje rozwiązania, stwarzając okazję do dyskusji na temat architektury aplikacji, poprawnego tworzenia kodu oraz stosowanych trików, które pomagają zwiększyć efektywność pracy.

Posłuchaj
00:00

Dzień Programistów LabVIEW jest doskonałą okazją do spotkania i skorzystania z doświadczenia integratorów systemów, zaawansowanych programistów LabVIEW oraz inżynierów National Instruments z działu Badań i Rozwoju. Wśród poruszanych tematów znajdą się:

  • typowe wyzwania, jakie programiści napotykają na swojej drodze podczas tworzenia rozwiązań i aplikacji w środowisku LabVIEW;
  • tworzenie i zarządzanie kodem, który w przyszłości może zostać wykorzystany ponownie;
  • narzędzia do obsługi błędów;
  • wskazówki przygotowujące do egzaminu Certified LabVIEW Developer (CLD).

Dla wszystkich uczestników konferencji National Instruments oferuje 25% zniżki na egzamin Certified LabVIEW Developer. Szczegóły oferty oraz informacje o zapisach będą przekazane podczas konferencji.

Więcej informacji na temat Dnia Programistów LabVIEW znajduje się w serwisie internetowym organizatora: poland.ni.com.

źródło: National Instruments

Powiązane treści
Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2014
Pomiary w radiokomunikacji i testowanie systemów RF - seminaria online
Konkurs na artykuł techniczny na NIDays 2013
National Instruments przejmuje AWR Corporation, lidera narzędzi do projektowania układów w.cz.
National Instruments utworzył centrum doskonałości w Budapeszcie
LabView w motoryzacji
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Sony Semiconductor Solutions i TSMC planują partnerstwo w obszarze sensorów obrazu nowej generacji
Komunikacja
Sieć 5G rozwija się doskonale, ale ekonomia pozostaje problemem
Optoelektronika
Noctiluca rozpoczyna testy materiału NCEIL u chińskiego producenta mikrowyświetlaczy OLED
Projektowanie i badania
Z uczelni do świata centrów danych. 360 tys. euro na innowacyjny program stypendialno-stażowy PLDCA, DCD Academy i PW
Komponenty
Elon Musk chce stworzyć w Teksasie własne centrum produkcji chipów dla SpaceX, xAI i Tesli
Produkcja elektroniki
Sztuczna inteligencja mierzy się z trudnymi realiami przemysłu
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Maj 2026
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów