Tstronic inwestuje w park maszynowy

Firma Tstronic specjalizująca się w dziedzinie kontraktowego montażu elektronicznego (EMS) rozbudowuje swój park maszynowy. Spółka zakupiła kolejną już linię SMT, którą tworzą między innymi najnowocześniejsze na świecie automaty Hi-Tech Siplace SX. Urządzenia zapewniają maksymalną elastyczność, wydajność i pełną modułowość. Nowe inwestycje pozwolą firmie Tstronic zwiększyć moce produkcyjne, a także poprawić efektywność, powtarzalność oraz stabilność wszystkich procesów.

Posłuchaj
00:00
X-ray Inspection System DAGE XD7600NT Ruby Flat Panel

X-ray Inspection System DAGE XD7600NT Ruby Flat Panel

Oprócz inwestycji w najnowocześniejsze linie produkcyjne Tstronic kontynuuje działania pozwalające zachować doskonałą jakość, czego naturalną konsekwencją była decyzja o zakupie jednego z najwyższej klasy urządzeń rentgenowskich skierowanych na rynek profesjonalnych usług elektronicznych - X-ray Inspection System DAGE XD7600NT Ruby Flat Panel.

Maszyna posiada detektor CMOS Flat Panel 1,3 Mpixel, który umożliwia precyzyjne sprawdzanie lutowia, wykrycie zwarcia i kontrolę pod układami BGA i QFN oraz zalewanymi modułami. Pozwala również na ocenę sprawności samego układu, zarówno przed jak i po lutowaniu, a także skontrolowanie stanu wszystkich warstw ścieżek na płytkach drukowanych o maksymalnej wielkości 736 x 580 mm. Urządzenie jest wyposażone w zamkniętą lampę rentgenowską oraz tzw. flat panel i jest jednym z najprecyzyjniejszych, najnowocześniejszych i najszybszych tego typu maszyn na świecie.

źródło: TS Tronic

Powiązane treści
W Opolu otwarto Park Naukowo-Technologiczny
Nowe maszyny w Tstronic
Rozmowa z Janem Mioduskim, prezesem zarządu firmy TStronic w Gdańsku
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komunikacja
Lantronix i TD SYNNEX poszerzają współpracę – zaawansowane rozwiązania IIoT i infrastruktury sieciowej dostępne w całej Europie
Produkcja elektroniki
DMASS podsumował 2024 rok
Komponenty
DigiKey i SparkFun współpracują w zakresie dostarczania zestawów robotycznych XRP
Pomiary
Nowa seria ultraszybkich digitalizerów GHz od Spectrum Instrumentation
Produkcja elektroniki
Produkcja półprzewodników według lokalizacji
Aktualności
Contrans współpracuje z EPT
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi zagraniczne
Międzynarodowa wystawa i warsztaty na temat kompatybilności elektromagnetycznej EMV 2025
Statyczne
Logowanie
Targi krajowe
Warsaw Industry Week 2025 - 9. edycja
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów