Evatronix rozszerza międzynarodową dystrybucję skanerów 3D eviXscan

| Gospodarka Artykuły

W drugim kwartale 2017 roku Evatronix SA, producent skanerów eviXscan 3D, podpisał umowę o współpracy z firmą 3DWORX Rapid Prototyping & Additive Manufacturing z RPA, która specjalizuje się w doradztwie w dziedzinie skanowania i druku 3D, oraz z firmą ERM Fab & Test - jednym z kluczowych graczy w dziedzinie drukowania i skanowania 3D we Francji. Umowa podpisana pomiędzy Evatronix a 3DWORX obejmuje obszar RPA, państw Południowoafrykańskiej Wspólnoty Rozwoju (SADC) i Afryki Wschodniej.

Evatronix rozszerza międzynarodową dystrybucję skanerów 3D eviXscan

- Rozwiązania oferowane przez Evatronix SA są bardzo konkurencyjne na rynkach, na których istnieje zapotrzebowanie na urządzenia mogące efektywnie pracować w trudnych warunkach środowiskowych. Skanery eviXscan 3D na tle produktów konkurencyjnych zaskakują wysoką precyzją skanowania w zestawieniu z atrakcyjną ceną - mówił Glenn Kieser, CEO 3DWORX Rapid Prototyping & Additive Manufacturing.

- Wiele francuskich firm korzysta już z wysokiej klasy skanerów 3D w zakresie inżynierii odwrotnej, szybkiego prototypowania i kontroli jakości, ale mamy świadomość, że jest to dziedzina stale rozwijająca się, a rynek wymaga stałej edukacji w tym zakresie - mówił Cyryl Liotard, prezes ERM Fab & Test.

W ramach umowy 3DWORX oraz ERM Fab & Test będą dystrybuować pełne portfolio skanerów eviXscan 3D Heavy Duty (Quadro, Optima & Basic) i oprogramowanie do przetwarzania danych zbieranych w procesie skanowania. Nowi dystrybutorzy będą również oferować w ścisłej współpracy z Evatronixem rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, jak np. skanery 3D zintegrowane z robotem.

źródło: Evatronix

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie