Hon Hai zwiększa dostawy iPhone'a X

| Gospodarka Artykuły

Jak informuje KGI Securities, firma Hon Hai Precision Industry przełamała kłopoty produkcyjne i znacznie zwiększyła liczbę dostarczanych smartfonów iPhone X firmy Apple. Spółka Hon Hai, uważana za jedyną montownię iPhone'a X, wysyła codziennie od 450 do 550 tys. sztuk, a jeszcze około dwa miesiące temu było to 50-150 tys. urządzeń. To zgodne z przewidywaniami KGI, mówiącymi o gwałtownym wzroście wolumenu dostaw iPhone'a X w czwartym kwartale bieżącego roku.

Hon Hai zwiększa dostawy iPhone'a X

Apple we wrześniu zaprezentował trzy nowe modele iPhone'ów, w tym 5,8-calowy iPhone X wprowadzany na rynek z okazji 10-lecia smartfonów Apple'a. Model iPhone X trafił do sprzedaży na całym świecie na początku grudnia, ale popyt nie został zaspokojony z powodu produkcyjnych opóźnień wynikających z aktualizacji specyfikacji.

Niedawno MacRumors - witryna internetowa śledząca firmę Apple i jej dostawców - ogłosiła, że ​​ze względu na wzrost liczby dostarczanych iPhone'ów X, czas oczekiwania na telefon w Europie i Azji może zostać skrócony z trzech do około jednego lub dwóch tygodni. Podobnie, do jednego-dwóch tygodni skrócono czas dostawy iPhone'a X w USA i Kanadzie.

źródło: Taipei Times