Peregrine Semiconductor zamienia się w pSemi

| Gospodarka

Peregrine Semiconductor Corporation ogłasza zmianę nazwy firmy na pSemi Corporation, spółkę należącą do Muraty, skoncentrowaną na integracji półprzewodników. Zmiana nazwy zbiega się z dwoma kamieniami milowymi w historii firmy: 30 rocznicą powstania RF-CMOS oraz wysyłką 4-miliardowego chipa. Spółka pSemi będzie miała ten sam doświadczony zespół inżynierski, ale będzie funkcjonować w szerszym zakresie i oferować poszerzone portfolio produktów.

Peregrine Semiconductor zamienia się w pSemi

Pod nową nazwą pSemi świętuje 30-lecie innowacyjnej technologii półprzewodników RF-CMOS i sprzedaż 4-miliardowego chipa, który został wysłany podczas realizacji zamówienia Samsunga.

Równolegle z wprowadzeniem nowej nazwy pSemi publikuje również nowe logo i firmową witrynę. Zmiana nazwy zaczyna obowiązywać natychmiast i będzie wprowadzana w nowych produktach. Produkty Legacy Peregrine Semiconductor pozostaną na rynku pod marką i znakiem Peregrine Semiconductor, i będą obsługiwane przez te same zespoły sprzedaży, dystrybutorów i inżynierów aplikacyjnych.

źródło: pSemi Corporation