RS Components powołuje nowego dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią

| Gospodarka Artykuły

Firma RS Components, marka handlowa Electrocomponents plc, poinformowała o nominacji Karoliny Szczepaniak-Batory na stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią. Najważniejszym zadaniem Karoliny Batory będzie rozwój i umacnianie pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 7 lat działalności na rynku Europy Wschodniej, a także budowanie świadomości marki na rynku polskim, czeskim i węgierskim.

RS Components powołuje nowego dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią

- Firma RS ma szereg unikalnych atutów: szeroką ofertę produktową i usługową, doświadczenie w handlu elektronicznym oraz intensywnie rozwijającą się bazę klientów. Budowanie partnerstwa biznesowego pomiędzy odbiorcami a dostawcami, to moja wielka pasja. Chcę, aby RS stał się doradcą dla naszych klientów oraz przewidywał ich potrzeby w zakresie optymalizacji kosztów i procesów - mówiła Karolina Batory.

Po zdobyciu dyplomu w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Poznańskim Karolina Batory przez 12 lat pracowała w Wielkiej Brytanii dla firmy Transport for London, zdobywając doświadczenie w zarządzaniu poziomem satysfakcji klientów oraz w pracy w międzynarodowym środowisku. Od 2012 r. związana z firmą RS Components pełniła różne role, poznając zagadnienia dotyczące globalnej dystrybucji automatyki przemysłowej i elektroniki.

źródło: RS Components

Zobacz również