wersja mobilna
Online: 541 Piątek, 2018.03.23

Biznes

RS Components powiększa ofertę złączy i kabli marki RS Pro

czwartek, 15 lutego 2018 07:51

RS Components znacząco powiększył ofertę produktów marki RS Pro o nowe złącza będące bezpośrednimi zamiennikami droższych produktów. Nadają się one do różnorodnych zastosowań w elektronice ogólnego przeznaczenia, przemyśle, przyrządach, produktach z branży konsumenckiej i medycznej.

Asortyment obejmuje wodoodporne złącza klasy IP68 w wytrzymałych, plastikowych obudowach, w opcjach do połączeń kablowych i montażu panelowego (13, 17 i 21 mm). Nowością są także złącza M8 i M12 o szczelności klasy IP69K, dla branży spożywczej i napojów. Są to złącza w plastikowej obudowie, z nakrętkami łączącymi ze stali nierdzewnej. Zapewniają odporność na środki chemiczne i olej. Ofertę uzupełniają bezhalogenowe przewody połączeniowe, które stanowią nowy produkt w dotychczasowej gamie tego typu przewodów, i nadają się do stosowania zarówno w biurach, jak i środowiskach przemysłowych.

 


World News 24h

piątek, 23 marca 2018 17:59

Apple reportedly wants to switch over from Touch ID to Face ID this year, but it won’t repeat the mistakes of the iPhone X. Component shortages delayed the lucrative flagship and limited availability early on. This time around Apple will start its trial production run much earlier to make sure everything is running smoothly. This will kick off in the second quarter this year. The info comes from Taiwanese IC design houses, which expect to see their revenues go up soon.

więcej na: www.gsmarena.com