Targi Światło trzymają poziom

| Gospodarka Aktualności

W dniach 13-15 marca 2019 r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowych Targów Światło oraz targów Elektrotechnika. Tegoroczna edycja była bardzo podobna do tej z roku poprzedniego. Dopisali wystawcy i goście. Według danych organizatora swoje oferty pokazało 450 wystawców, a w ciągu trzech dni imprezę odwiedziło aż 13 tys. gości.

Targi Światło trzymają poziom

Targi Światło zajęły całą powierzchnię Centrum Expo XXI - 13 tys. m². Jak zwykle dużą częścią wystawy były stoiska firm azjatyckich, niemniej trzeba docenić też spory udział gości z zagranicy, których było widać (liczne samochody na obcych rejestracjach na parkingu), jak i słychać w rozmowach. Ciekawostką jest, że pojawił się nawet jeden producent obwodów drukowanych z Włoch.

Targi zapewniły możliwość nawiązania relacji biznesowych, ugruntowanie starych i pozyskania nowych kontaktów w szeroko rozumianej branży oświetleniowej.  Bezsprzecznie targi światło są wydarzeniem numer 1 w regionie Europy Wschodniej i imprezą wartą odwiedzin. Kolejna edycja zaplanowana została na 5-7 lutego 2020 roku, a więc wcześniej niż zwykle.