Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

| Gospodarka Aktualności

Od 1 lipca trwa letni konkurs Farnella, w ramach którego klienci mogą wygrać vouchery na zakupy w sieci Decathlon, czytnik Amazon Kindle Paperwhite 4 (32 GB IPX20) oraz hulajnogę elektryczną firmy Xiaomi. Konkurs potrwa do końca lipca i jest dostępny dla klientów z 16 państw Europy.

Farnell organizuje letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Każdego tygodnia na stronach internetowych Farnella pojawi się nowy, prosty i szybki zestaw pytań, dzięki którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje zdolności logicznego myślenia i umiejętności, mierząc się z czasem. Każda gra potrwa jedynie kilka minut, ale uczestnicy będą mogli brać w niej udział tak wiele razy, jak tylko zechcą, próbując uzyskać jak najlepsze rezultaty. Wszystkie gry oraz tabela wyników będą publikowane pod adresem extra.farnell.com.

Ponadto dla klientów, którzy poszukują wyjątkowych okazji, Farnell przygotował także szereg specjalnych ofert promocyjnych, obejmujących produkty wiodących marek, w tym Raspberry Pi. Aby zdobyć kupony z kodami zniżkowymi należy wejść na stronę extra.farnell.com.

źródło: Farnell