Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell uruchomiła pierwszy internetowy przewodnik po złączach - narzędzie zawierające kompleksowy zbiór informacji obejmujący złącza ponad 30 różnych, najbardziej zaufanych marek w branży. Nowy przewodnik pozwoli inżynierom łatwo przeglądać i dobierać odpowiednie elementy łączeniowe z bogatego katalogu złączy oferowanych przez firmę Farnell, wyszukując je po zdjęciach lub po numerach katalogowych.

Farnell uruchamia pierwszy w branży internetowy przewodnik po złączach

Internetowy przewodnik zawiera duże fotografie i rysunki, które w jasny sposób prezentują złącza i pozwalają podzielić je na kategorie dostępne w ramach jednego portalu. W efekcie jest to bezcenne narzędzie dla inżynierów, którzy poszukują zamienników dla dotąd używanych, ale uszkodzonych komponentów, bez znajomości ich numerów katalogowych, potrzebnych zazwyczaj do identyfikacji konkretnego modelu.

Dodatkowo, intuicyjny interfejs przewodnika prezentuje powiązane produkty i akcesoria, takie jak kable i przewody, zaciskarki oraz inne narzędzia lub elementy, pomocne podczas instalacji. To bardzo ważna funkcja, gdyż pozwala zaoszczędzić czas, który normalnie należałoby spędzić na poszukiwaniu powiązanych produktów. W efekcie inżynierom będzie znacznie łatwiej dobierać rozwiązania łączeniowe, najlepiej dopasowane do ich projektów.

źródło: Farnell