Farnell poszerza ofertę produktów Schneidera o 12 tys. nowych modeli

| Gospodarka Aktualności

Farnell rozszerzył dotychczasową, bogatą ofertę produktów firmy Schneider Electric o 12 tys. nowych pozycji. Od teraz projektanci, integratorzy systemów, inżynierowie czy też pracownicy służb utrzymania ruchu będą mogli w jednym miejscu nabyć wszystkie produkty potrzebne w automatyce przemysłowej, w tym czujniki, napędy, silniki, przełączniki, przekaźniki, bezpieczniki, wyłączniki, obudowy i szafy sterownicze.

Farnell poszerza ofertę produktów Schneidera o 12 tys. nowych modeli

Mając w magazynach ponad 50 tys. różnych produktów, reprezentujących 600 wiodących marek, Farnell staje się preferowanym dostawcą dla wszystkich osób poszukujących podzespołów, narzędzi i urządzeń stosowanych w automatyce przemysłowej.

Schneider Electric to wiodący w swojej branży producent mogący pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Jego produkty są stosowane w wielu branżach, m.in. w energetyce w systemach związanych z budową infrastruktury, w procesach przemysłowych, automatyce budynkowej i automatyce produkcji. Opracowane przez Schneidera rozwiązania sterownicze sprawdzają się we wszelkich sektorach rynku powiązanych z przemysłem, infrastrukturą i budownictwem.

Automatyka przemysłowa to jeden z najszybciej rosnących sektorów gospodarki na świecie. Łączy zalety modeli opracowywanych w ramach idei Przemysłu 4.0 z zaawansowaną analityką danych. Sztuczna Inteligencja i technologie Industrial IoT (Przemysłowego Internetu Rzeczy) pozwalają znacząco przyspieszyć i zwiększyć precyzję wielu procedur przemysłowych, zwiększając tym samym produktywność i niezawodność. Farnell udostępnia na swoich stronach internetowych szereg materiałów na temat automatyki przemysłowej i sterowania, w tym pomocne treści, przygotowane przez wiodących producentów.

źródło: Farnell