Zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako "Winter Games"

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell organizuje konkurs "Winter Games", dając jednocześnie klientom dostęp do wyjątkowych, cotygodniowych ofert produktów pochodzących od wiodących producentów. Publikowane będą zabawne gry internetowe, w ramach których uczestnicy będą mogli zdobywać vouchery na zakupy oraz wygrać nagrodę główną - kamerę GoPro MAX, która umożliwia nagrywanie wideo w 360°.

Zimowy konkurs firmy Farnell powraca jako "Winter Games"

Konkurs "Winter Games” to rywalizacja w ramach trzech olimpijskich dyscyplin sportowych - hokeja na lodzie, bobslejów i curlingu. Będzie dostępny dla klientów z 20 państw Europy. Co tydzień w każdym kraju będą rozdawane trzy nagrody, a ponadto zostanie wręczona nagroda główna - jedna na całą Europę. Oprócz przyznawania atrakcyjnych nagród, Farnell będzie wspierał swoich klientów także poprzez wyjątkowe oferty na produkty wytwarzane przez wiodące firmy, takie jak TE Connectivity, Microchip, Renesas, Silicon Labs, Tektronix i wiele innych.

Pierwszą z trzech konkurencji konkursu jest hokej na lodzie. Będzie on rozgrywany aż do pierwszych dni grudnia. Następnie uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w bobslejach, a później w curlingu. Konkurs potrwa do początku lutego 2020 roku, a zdobywca nagrody głównej zostanie ogłoszony w marcu.

Więcej informacji na temat konkursu "Winter Games" znajduje się na stronie pl.farnell.com/wintergames19.

źródło: Farnell