Nowy eBook społeczności element14 - profesjonalne spojrzenie na karierę w dziedzinie IoT

| Gospodarka Aktualności

Internetowa społeczność inżynierska element14.com udostępniła nowego e-booka dla inżynierów, absolwentów i profesjonalistów z dziedzin technicznych, którzy chcieliby rozwinąć swoją karierę w szybko rosnącym świecie IoT. Publikacja, dostępna do pobrania bezpłatnie, obejmuje wskazówki ekspertów pracujących między innymi dla firm takich, jak Amazon, Eaton, Microsoft czy Molex.

Nowy eBook społeczności element14 - profesjonalne spojrzenie na karierę w dziedzinie IoT

Omawiane w udostępnionej publikacji tematy obejmują różne ścieżki kariery, którymi podążyć mogą profesjonaliści w IoT, prezentują umiejętności i cechy poszukiwane przez pracodawców podczas procesów zatrudniania oraz podają, jak wpływają na rynek nowe, pojawiające się trendy, takie jak uczenie maszynowe i bezpieczeństwo chmury.

Publikacja stanowi połączenie wiedzy zebranej podczas serii webinariów organizowanych przez społeczność element14, które koncentrowały się na aktualnych trendach w branży IoT i związanych z Internetem Rzeczy problemach.

- Jako największa na świecie społeczność inżynierów i twórców, obserwujemy, jak coraz więcej naszych członków stara się okiełznać potęgę Internetu Rzeczy, by poprowadzić swoje kariery i podążać za szansami, które pojawiają się przed nimi w dziedzinach inżynierskich. Nowy e-book podkreśla zaangażowanie ze strony społeczności element14 i firmy Farnell w kształcenie nowego pokolenie inżynierów. Wierzę, że unikalne porady przekazane przez wiodących w branży ekspertów, których zaprosiliśmy do naszych webinariów, czynią nową publikację bezcennym materiałem zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów, jak i profesjonalnych, doświadczonych inżynierów - mówiła Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w społeczności element14 i w firmie Farnell.

Anglojęzyczny e-book, zatytułowany "Engineering Your Future: Professional Advice on Pursuing a Career in IoT" może być pobrany bezpłatnie, wraz z wieloma innymi publikacjami, przez wszystkich zarejestrowanych członków społeczności element14. Odwiedź stronę https://www.element14.com/community/community/publications/ebooks, by przejrzeć pełen wybór e-booków. Aby zostać członkiem społeczności element14 wystarczy się zarejestrować.

Dla zarejestrowanych członków społeczności element14, również bezpłatnie, dostępna jest seria webinariów, która była inspiracją do powstania książki.

źródło: Farnell

Zobacz również