Element14 publikuje nowego e-booka na temat 5G

| Gospodarka Komunikacja

Przejście na nowe sieci komórkowe piątej generacji wpłynie na sposób w jaki używane są smartfony i wiele innych urządzeń. Według założeń, nie tylko ludzie będą ze sobą połączeni, ale też komunikować się będą wzajemnie różne urządzenia - lekarze uzyskają wgląd w dane z osobistych urządzeń pacjentów, a samochody połączą się z innymi pojazdami, by uniknąć wypadków. Aby edukować i zwiększyć świadomość na temat sieci 5G, społeczność element14 przygotowała publikację pt."What You Need To Know About 5G", czyli "Co musisz wiedzieć na temat 5G".

Element14 publikuje nowego e-booka na temat 5G

Nie brakuje spekulacji na temat wdrożenia sieci 5G, ale czym właściwie są te technologie? Nowy e-book ma na celu wspierać wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat sieci 5G. Obejmuje podstawowe koncepcje tego zagadnienia, omawia ewolucję od 1G do 5G, porównuje poszczególne generacje technologii sieci komórkowych oraz wskazuje potencjalne zastosowania.

- Społeczność element14 ma na celu wspieranie inżynierów w trakcie rozwoju ich kariery oraz zapewnianie szeregu sposobów, w które mogą oni rozwijać swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę. Nasza najnowsza publikacja zawiera wspaniały wstęp do technologii 5G i wyjaśnia, jakie korzyści płyną z tej rozpoczynającej się właśnie rewolucji - powiedziała Dianne Kibbey, Head of Community and Social Media w społeczności element14.

Członkowie społeczności element14 mogą bezpłatnie pobrać pełnego e-booka pod adresem: https://www.element14.com/community/community/publications/ebooks.

źródło: Farnell

Zobacz również