Firma ST zaprasza na Demo Day, czyli demonstrację najbardziej innowacyjnych rozwiązań

| Gospodarka Aktualności

STMicroelectronics zaprasza na dzień poświęcony odkrywaniu jej nowych rozwiązań dotyczących komponentów małej mocy. Zespół ekspertów przedstawi najnowsze produkty rozszerzające ofertę ST. Każdy proponowany temat będzie omawiany na stoisku demonstracyjnym, gdzie można będzie zobaczyć jak działają urządzenia ST w rzeczywistych przypadkach użycia. Seminarium "Low Power Demo Day" odbędzie się 15 października br. w Sopocie, w budynku Sofitel Grand Hotel.

Firma ST zaprasza na Demo Day, czyli demonstrację najbardziej innowacyjnych rozwiązań

Od ponad 25 lat innowacje technologiczne zawsze stanowiły rdzeń strategii ST. Inwestycje firmy w rozwój technologii napędzane są przez rynek, a ich celem jest przekształcenie najnowocześniejszych technologii w najnowocześniejsze produkty komercyjne, co bezpośrednio przekłada się na tworzenie wartości dla klientów.

Dzięki szerokiemu portfolio patentów i innowacji, ST jest jedną z niewielu firm produkujących półprzewodniki, które opanowały wiele różnych technologii. Dzięki tym innowacjom produkty końcowe mogą być znacznie mniejsze, szybsze, bardziej energooszczędne i niezawodne, wyposażone w nowe funkcje. Mogą pomóc sprostać wyzwaniom, przed którymi stają ludzie w codziennym życiu, realizując swoje aspiracje.

STMicroelectronics zachęca do wzięcia udziału w seminarium poświęconym polskiemu rynkowi, podczas którego przedstawi najnowsze i przyszłe rozwiązania technologiczne dotyczące oszczędzania energii, wydajności i ograniczenia wpływu na środowisko. Prelekcje firmowe będą przeplatane dyskusjami i omówieniami porównawczymi, a na specjalnie wydzielonej powierzchni wystawienniczej zorganizowana zostanie prezentacja nowych usług i produktów. Najnowsze rozwiązania z różnych obszarów technologicznych będą miały własne stoiska demonstracyjne, na których można będzie zobaczyć jak urządzenia ST działają w rzeczywistych przypadkach użycia. Każdą z demonstracji opiekować się będzie indywidualnie przydzielony specjalista ST, udzielający zainteresowanym wszelkich informacji.

Rejestracja na seminarium Low Power Demo Day: https://www.stpoland.com/360-degree-of-low-power/.
Agenda i więcej informacji na temat wydarzenia: https://www.stpoland.com/.

źródło: STMicroelectronics

Zobacz również