Na Warsaw Industry Week konkursy i pojedynki lutownicze potrwają dłużej - przez wszystkie dni targów

| Gospodarka PCB

RENEX Group ogłasza, że ze względu na duże zainteresowanie, wydarzenia specjalne organizowane w ramach targów Warsaw Industry Week - Pojedynek Człowieka z Robotem lutowniczym Reeco oraz Kwalifikacje na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu "Dzika Karta" - będą odwiedzającym towarzyszyć przez wszystkie trzy dni Targów Warsaw Industry Week - od 13 do 15 listopada 2019 r.

Na Warsaw Industry Week konkursy i pojedynki lutownicze potrwają dłużej - przez wszystkie dni targów

Człowiek vs Robot

Człowiek vs Robot to seria pojedynków pomiędzy czołowymi polskimi specjalistami w lutowaniu - reprezentantami kadry Polski, a najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO. To drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu, kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec - Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.

Pierwszego dnia nadchodzących targów Warsaw Industry Week z robotem lutowniczym REECO zmierzy się Mistrz Europy w Lutowaniu 2017 - Grzegorz Szymańczuk, drugiego Mistrzyni Polski w Lutowaniu 2016 - Bożena Wachna, natomiast trzeciego Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 - Adam Troszyński.

Dzikie Karty

W ciągu trzech dni Targów Warsaw Industry Week zostaną również zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie gwarantowany udział w przyszłorocznej, piątej już edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu RSC 2020, które z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki. Chętni zmierzą się z krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego, zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas mistrzostw.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco, w czasie trwania targów.

Grupa RENEX zaprasza także do odwiedzenia stoiska nr 107 w hali E.

źródło: RENEX