Masters podwoił sprzedaż w zakresie złączy

| Gospodarka Komponenty

Masters Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Degson od roku 2012. Obroty związane ze sprzedażą produktów Degsona miały stałą tendencję wzrostową, jednak ubiegły rok był wyzwaniem z uwagi na pandemię COVID-19. W 2020 roku obroty dotyczące sprzedaży złącz firmy Degson wzrosły o prawie 100% w porównaniu do roku 2019. Przyczyniło się do tego aktywne wsparcie producenta, który wprowadza kolejne rozwiązania, dopasowane do potrzeb rynku, oraz oferuje wsparcie klientów.

Masters podwoił sprzedaż w zakresie złączy

Założona w 1990 roku firma Degson Electronics Co. Ltd. jest w Azji jednym z największych producentów listew zaciskowych, tzw. terminal bloków, i przemysłowych produktów do połączeń elektrycznych. Główna siedziba i fabryka znajduje się w mieście Cixi, niedaleko Szanghaju.

Degson posiada certyfikat ISO9001 oraz certyfikat systemu zarządzania ISO14001 i ISO80079-34. Kompleksowa linia produktów to ponad 1000 modeli i 12000 typów. Degson jest właścicielem profesjonalnego laboratorium uhonorowanego przez VDE. Roczna produkcja złącz wynosi około 1 bilion pinów.

Produkty Degsona znajdują klientów w USA, Europie, Japonii, Korei Południowej czy też w Afryce Południowej.

źródło: Masters