Farnell zapewni stały dostęp do półprzewodników

| Gospodarka Aktualności

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, poszerzył swoją ofertę układów scalonych dzięki przejęciu firmy Dialog Semiconductor Plc, znanej pod marką Dialog, przez firmę Renesas Electronics Corporation, działającą pod marką Renesas.

Farnell zapewni stały dostęp do półprzewodników

Jest to jeden z głównych dostawców podzespołów dla firmy Farnell, a połączenie z Dialogiem zapewni klientom Farnella dostęp do bardziej zaawansowanych rozwiązań Internetu Rzeczy (IoT), Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) i do komponentów używanych podczas budowy infrastruktury telekomunikacyjnej czy w motoryzacji. Połączona oferta produktowa obejmuje uzupełniający się wybór układów Renesasa i Dialoga, przeznaczonych do przetwarzania w systemach wbudowanych, do systemów analogowych i dostarczania mocy oraz na potrzeby łączności.

Klienci firmy Farnell będą mieli dostęp do ponad 35 Zwycięskich Kombinacji produktowych, łączących w sobie dobrze uzupełniające się wyroby marek Renesas i Dialog, które świetnie ze sobą współpracują, tworząc kompleksowe rozwiązania. Nowa opcja Zwycięskich Kombinacji koncentruje się na rynkach wertykalnych, a w tym na IoT, IIoT, budowie infrastruktury, motoryzacji i na innych segmentach konsumenckich. Korzystając z tych sprawdzonych przez inżynierów projektów, projektanci mogą lepiej rozwijać swoje pomysły, skracając czas potrzebny na ich opracowanie i zmniejszając całkowite ryzyko wprowadzenia nowych produktów na rynek.

źródło: Farnell

Zobacz również