Farnell uruchamia serwis internetowy Industrial Embedded Computers hub

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell ogłosiła uruchomienie nowego serwisu internetowego Industrial Embedded Computers hub. Będzie on przeznaczony dla inżynierów-projektantów, zawierając najnowsze informacje na temat przemysłowych komputerów jednopłytkowych (SBC) stosowanych w najbardziej wymagających środowiskach Przemysłowego Internetu Rzeczy i w przetwarzaniu danych na krawędzi sieci.

Farnell uruchamia serwis internetowy Industrial Embedded Computers hub

W serwisie Industrial Embedded Computers znaleźć można kompleksowe materiały techniczne - artykuły, noty aplikacyjne, przewodniki, projekty oraz moduły szkoleniowe, filmy wideo i książki elektroniczne. Skorzystać można również z internetowych kalkulatorów, tablic konwersji i narzędzi do selekcji komponentów, przygotowanych przez firmę Farnell i dostępnych w Centrum Zasobów Technicznych.

Dla ułatwienia poruszania się po serwisie, umieszczono w nim strony, które koncentrują się na wiodących na rynku produktach, pochodzących od wybranych producentów, w tym Raspberry Pi, Intel, Xilinx, NXP, Arduino, Beagleboard, Industrial Shields, KUNBUS i Wittra. Goście mogą z łatwością zapoznać się z kluczowymi cechami produktów i obejrzeć kompletny wybór urządzeń. Ponadto uzupełniające serwis strony aplikacyjne pozwalają inżynierom-projektantom na wgłębienie się w poszczególne zagadnienia, np. w automatykę przemysłową i sterowanie oraz w Internet Rzeczy, przy czym omówione obszary obejmują m.in. rolnictwo, motoryzację, serwisowanie, przetwarzanie na krawędzi sieci i wiele innych.

- Nasz nowy internetowy portal Industrial Embedded Computers hub pomoże klientom nadążać za najnowszymi postępami technologicznymi. Stanowi prostą i łatwą w użyciu platformę, która gromadzi w jednym miejscu wszystkie nasze najbardziej popularne produkty, materiały techniczne i przykłady aplikacji, zlokalizowane w jednym miejscu, dzięki czemu inżynierowie mogą skoncentrować się na innowacji i z łatwością pokonywać napotykane wyzwania projektowe - mówił Romain Soreau, Head of Single Board Computing w firmie Farnell.

źródło: Farnell

Zobacz również