Farnell wprowadza do oferty podzespoły CTS

| Gospodarka Aktualności

Firma Farnell ogłosiła poszerzenie swojej oferty elementów elektromechanicznych i pasywnych o specjalistyczne produkty firmy CTS. CTS produkuje wysokiej jakości czujniki, aktuatory i komponenty elektroniczne na potrzeby rynku aeronautycznego, obronnego, przemysłowego, medycznego, telekomunikacyjnego, a także dla transportu.

Farnell wprowadza do oferty podzespoły CTS

Wśród produktów marki CTS można znaleźć:

  • Przełączniki DIP serii 218 do montażu powierzchniowego o dwukrotnie gęstszym rozstawie wyprowadzeń, a zatem elementy unikalne o niewielkich wymiarach. Dzięki temu komponenty te mogą być stosowane w miniaturowych aplikacjach, w serwerach IT, zestawach do telewizji kablowej, modemach, a także systemach bezpieczeństwa, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Są też dostępne w opcjonalnej, uszczelnionej wersji, która została zoptymalizowana pod kątem niektórych zautomatyzowanych procesów lutowania.
  • 12-milimetrowe, precyzyjne enkodery optyczne serii 291 o wydłużonej żywotności, które cechują się wysoką niezawodnością oraz wyjściem podającym precyzyjny sygnał cyfrowy. Pozwalają na większą swobodę podczas projektowania aplikacji. Bezkontaktowe działanie zapewnia długą pracę. Podzespół można wyposażyć w opcjonalny przełącznik. Enkodery optyczne świetnie sprawdzają się w aplikacjach przemysłowych, medycznych, komunikacyjnych, w laboratoriach, motoryzacji oraz w systemach bezpieczeństwa, audio i rozrywki.
  • Niskonapięciowy oscylator CB3LV będący niedrogim układem czasowym z wyjściem HCMOS. Cechuje się wspaniałą stabilnością i niskim jitterem fazy. W efekcie stanowi idealne rozwiązanie do różnorodnych systemów sterowania częstotliwością.
  • Ultraminiaturowy rezonator kwarcowy do montażu powierzchniowego - model 416 - który cechuje się bardzo wysokim współczynnikiem Q i stanowi idealne rozwiązanie na potrzeby konsumenckich i przemysłowych aplikacji, takich jak notebooki, peryferia komputerowe, urządzenia noszone oraz elektronika przenośna. Kluczowe cechy komponentu to hermetyczna, ceramiczna obudowa SMD, zakres częstotliwości pracy od 24 MHz do 96 MHz i temperatura pracy w zakresie od -40°C do +105°C.

Klienci mogą teraz nabywać wybrane produkty marki CTS dostępne z szybką dostawą ze sklepu Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, a także z serwisu element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

źródło: Farnell

Zobacz również