Otwarto rejestrację na FPGA Conference and Hackathon 2021

Krakowskie Centrum Technologiczne Nokii zaprasza na drugą edycję Hackathonu i Konferencji FPGA. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 listopada, całkowicie online. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Posłuchaj
00:00

Konferencja i Hackathon FPGA to dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników nowych technologii, a szczególnie technologii FPGA, która zyskuje coraz większą popularność.

Konferencja FPGA - 19 listopada 2021 roku

Podczas konferencji specjaliści z branży podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i będą zarażać uczestników pasją do tematów związanych z FPGA. Celem spotkania jest integracja środowiska naukowego z biznesem, wymiana wiedzy i doświadczeń, networking, promowanie najnowocześniejszych technik i rozwiązań informatyki oraz elektroniki cyfrowej. Prelegentami podczas konferencji będą specjaliści na co dzień pracujący z technologią FPGA.

24-godzinny hackathon - 20-21 listopada 2021 roku

Do udziału w hackathonie zaproszone są zespoły 2-3 osobowe. Wymagana jest podstawowa wiedza i umiejętności związane z układami FPGA. Organizatorzy i sponsorzy zapewniają niezbędne oprogramowanie i urządzenia potrzebne do rozwiązywania zadań.

A jaki jest motyw? W zeszłym roku, podczas pierwszej edycji hackathonu uczestnicy zdobyli Marsa. W tym roku misja ta jest kontynuowana. Kolonia szybko się rozwija. Pracuje tam wielu ludzi o różnych zawodach. Powstaje nowa gospodarka. Jednak używanie tradycyjnych pieniędzy jest niepraktyczne. Dlatego społeczność decyduje się na stworzenie własnej kryptowaluty – NokiaCoin. Zadaniem uczestników hackathonu jest zaimplementowanie silnika FPGA do jej wydobycia.

Rejestracja na Konferencję i Hackathon FPGA 2021, szczegółowy harmonogram oraz spis nagród jest dostępny na stronie https://fpgahackathon.com/.
Facebook: https://fb.me/e/dSoNo7Bzs.

Nokia

Powiązane treści
Ericsson i Nokia tracą udział w chińskim rynku
Nokia podnosi prognozy wyników
Nokia wdroży sieć 5G dla AT&T
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Advantech wprowadzi na rynek systemy brzegowe AI następnej generacji
PCB
Siemens przejmuje DownStream Technologies
Komponenty
Navitas wprowadza pierwsze na świecie tranzystory SiC MOSFET z kwalifikacją AEC-Plus dla motoryzacji i przemysłu
Zasilanie
Infineon rozszerza ofertę modułów mocy EasyPACK CoolGaN dla aplikacji wysokonapięciowych
Aktualności
Już za tydzień Warsaw Industry Automatica 2025
Aktualności
Nowa wizja transformacji cyfrowej – COCUS i Panasonic
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Gospodarka
Advantech wprowadzi na rynek systemy brzegowe AI następnej generacji
Gospodarka
Już za tydzień Warsaw Industry Automatica 2025
Gospodarka
Nowa wizja transformacji cyfrowej – COCUS i Panasonic
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów