Heilind otwiera w Polsce nowe centrum dystrybucyjne

| Gospodarka Komponenty

Heilind Electronics Europe - światowy dystrybutor złączy i komponentów elektromechanicznych - wynajął na Śląsku nowy kompleks magazynowo-biurowy. Lokalizacja ułatwi prowadzenie działalności w Europie Środkowo-Wschodniej.

Heilind otwiera w Polsce nowe centrum dystrybucyjne

- Nowy obiekt będzie lepiej służył naszym klientom z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii, zapewniając sprawność i niezawodność naszych działań. Zwiększone zapasy oznaczają, że nasi klienci mogą jeszcze szybciej otrzymać potrzebny towar. Miejsce stworzy również duże możliwości zatrudnienia w okolicy - komentuje Grzegorz Kułach, kierujący magazynami Heilind Electronics Europe.

Założona w 1974 roku firma Heilind Electronics jest jednym z wiodących światowych dystrybutorów złączy, przekaźników, czujników, przełączników, produktów do zarządzania temperaturą i ochroną obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do okablowania oraz komponentów służących do izolacji i identyfikacji. Heilind ma oddziały w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Niemczech, Singapurze, Hongkongu i w Chinach.

źródło: 514 Media