Projektowanie, innowacje, zaawansowane technologie - CC DAY 2023

| Gospodarka Aktualności

Computer Controls zaprasza na wyjątkową, bezpłatną konferencję pod hasłem "Zaprojektuj Przyszłość", która przeniesie uczestników w świat projektowania, innowacji i zaawansowanych technologii. Na CC DAY 2023 firma po raz pierwszy zaprezentuje całą ofertę w jednym miejscu i czasie. Wydarzenie będzie miało miejsce 23 listopada 2023 r. w Katowicach.

Projektowanie, innowacje, zaawansowane technologie - CC DAY 2023

Termin i miejsce konferencji:

  • Rozpoczęcie - 23 listopada 2023 r. godz. 9.00;
  • Zakończenie - 23 listopada 2023 r. godz. 16.00;
  • Adres: Hotel Novotel Centrum, al. Walentego Roździeńskiego 16, 40-202 Katowice.
    Hotel usytuowany jest w samym centrum stolicy Górnego Śląska, w małej odległości od rynku, dworca kolejowego i autobusowego.

Konferencja CC DAY to nie tylko wydarzenie branżowe - to podróż przez przyszłość inżynierii i projektowania. Spotkanie rozpocznie się w Showroomie, gdzie przez cały dzień będzie okazja do wymiany pomysłów i doświadczeń, a wszystko przy atrakcyjnym cateringu. Swój nowy bolid wyścigowy przedstawi zespół PWR Racing Team z Wrocławia, który podzieli się kulisami jego projektowania i wykonania.

Dostępne będą 4 sale tematyczne, gdzie spotkać będzie można renomowanych dostawców, którzy przez cały dzień przeprowadzą sesje panelowe i poprowadzą interaktywne prezentacje. Wśród partnerów znajdą się firmy LDRA, Dassault Systèmes, Altium, SECO, Silergy, E-peas oraz Epishine. Prezentacje będą prowadzone w języku polskim i angielskim.

  • Sala 1 - ArmKEIL, LDRA "Safety and security in Arm devices"
  • Sala 2 - Komponenty elektroniczne "Green Energy and Low Power Applications"
  • Sala 3 - SOLIDWORKS + 3DEXPERIENCE "Integracja z systemami MCAD-ECAD"
  • Sala 4 - ALTIUM "Nowości Altium 365, prowadzenie ścieżek High-Speed, wymiana danych z CADem mechanicznym"

Dołącz do konferencji, aby wspólnie zgłębić potencjał kluczowych narzędzi, które napędzają kreatywność i pomagają tworzyć innowacyjne rozwiązania. Zaprojektuj przyszłość swojej firmy! Więcej informacji: https://www.ccontrols.pl/pl_pl/wydarzenia/cc-day-23-zaprojektuj-przyszlosc

Zobacz również