Computer Controls partnerem handlowym Swissbit

| Gospodarka Aktualności

Szwajcarska firma Computer Controls AG (CCAG) zajmie się wsparciem projektowym i dystrybucją pamięci masowych oraz rozwiązań embedded IoT firmy Swissbit AG. Swissbit to wiodący dostawca pamięci stałych NAND oraz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych. Handlowe partnerstwo z CCAG dotyczyć będzie rynku szwajcarskiego, włoskiego oraz większości sąsiadujących państw Europy Wschodniej.

Computer Controls partnerem handlowym Swissbit

Produkty Swissbit projektowane są z myślą o maksymalnej niezawodności w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Przeznaczone są do zastosowań w rozwiązaniach przemysłowych, medycznych, motoryzacyjnych, teleinformatycznych, systemach bezpieczeństwa, POS, oraz IoT. Nośniki pamięci masowej dostępne są zarówno z interfejsami starszej generacji, jak i funkcjonującymi w ramach obecnych trendów technologicznych w różnych formatach.

Przykładowo dostępne są dyski SSD z interfejsami SATA oraz PCle dla systemów wbudowanych i aplikacji telekomunikacyjnych, wymienne karty pamięci z konfigurowalną pamięcią, produkty USB z technologią SLC, MLC oraz pSLC o długiej żywotności oraz szybkości, a także układy BGA z zarządzaną pamięcią NAND w najmniejszym formacie, jako niezawodne oraz proste w użyciu nośniki danych.

Swissbit oferuje również wysoce zintegrowane, sprzętowe rozwiązania w zakresie uwierzytelniania, kryptografii, ochrony danych w komunikacji M2M oraz przechowywania danych w oparciu o produkty pamięci flash. Rozwiązania Swissbit przechowują i chronią dane w sposób niezawodny i bezpieczny.

Computer Controls dostarczać będzie rozwiązania firmy Swissbit do Szwajcarii, Włoch, na Węgry, do Polski, Czech, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, Serbii, Bułgarii, Rumunii, Mołdawii, Ukrainy, na Białoruś, na rynek Litwy, Łotwy i Estonii, a także do Rosji.

źródło: Computer Controls