wersja mobilna
Online: 438 Sobota, 2017.11.25

Prezentacje

EL-MONT wysoką jakość łączy z niską ceną

piątek, 19 maja 2017 11:08

Firma EL-MONT z Bronowa jest obecna na rynku od 2002 roku i jej powstanie było związane z dużym zapotrzebowaniem w Wielkopolsce na firmę usługową zajmującą się kontraktowym montażem elektronicznym, w szczególności montażem THT. Początkowo był to montaż ręczny elementów THT oraz kompleksowe składanie urządzeń, od ręcznego lutowania obwodów drukowanych poprzez uzbrojenie ich w kable i inne akcesoria, testy, a następnie włożenie urządzenia w obudowę i zapakowanie w kartonik gotowego wyrobu.

W trakcie kolejnych lat rozpoczęliśmy inwestycje związane z maszynami montażowymi, po to aby zaoferować klientom także montaż maszynowy wysokiej jakości. Kolejne lata przynosiły coraz większy rozwój początkowo małej firmy. Obecnie specjalizujemy się w usługowym montażu elektroniki, w szczególności na automatycznym montażu SMD i THT. Naszych partnerów biznesowych obsługujemy, począwszy od wykonania prototypów, wykonania serii pilotażowych oraz skończywszy na produkcji seryjnej. Współpracujemy z firmą projektową oraz z wieloma firmami produkującymi obwody drukowane.

Wielu partnerów biznesowych zleca nam kompleksowe wykonanie usług, poprzez zamawianie obwodów drukowanych, kompletację komponentów elektronicznych, produkcję gotowych pakietów i dostarczenie ich zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Naszym partnerom biznesowym powierzanie nam produkcji swoich urządzeń daje poczucie, że ich produkty zostaną wykonane z zachowaniem bardzo wysokiej jakości oraz pełnej zgodności ze wszystkimi wymaganymi normami.

Nowa siedziba, wydajny park maszynowy

Bardzo dużą zaletą współpracy z naszą firmą jest nie tylko wysoka jakość wykonanej usługi, ale idąca za tym niska cena. Ze względu na wzrost liczby zleceń w styczniu 2016 roku oddaliśmy do użytku nową siedzibę firmy. Obecnie mamy rozbudowany i nowoczesny park maszynowy zdolny do realizacji prawie każdego typu produkcji mało- i wielkoseryjnej. Linia montażu SMD zapewnia wydajność produkcyjną rzędu 2 mln komponentów miesięcznie.

Ponadto oprócz agregatu lutowniczego mamy 10 stanowisk do montażu ręcznego uzupełniającego. W pracy stosujemy międzynarodowe standardy jakości montażu pakietów wg normy IPC-A-610. Dbałość o pracujący w naszej firmie zespół ludzi powoduje, że wykonywane przez nich czynności montażowe są na bardzo wysokim poziomie, czego końcowym rezultatem jest zadowolenie naszych partnerów biznesowych. Efektem powyższego było zajęcie w 2016 roku pierwszego miejsca w województwie wielkopolskim w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Montaż Urządzeń Elektronicznych EL-MONT Anna Tymecka
el-mont.pl

 

Katalog firm