RobTools – kompleksowa oferta produktów ESD do produkcji

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma RobTools dostarcza zaawansowane urządzenia, materiały eksploatacyjne i inne produkty do produkcji i serwisu elektroniki oraz produkty do ogólnej produkcji przemysłowej. Doświadczenie właścicieli nabyte w trakcie 14 lat pracy w przemyśle elektronicznym pozwala na dobranie odpowiednich dostawców, którzy zapewniają wysoką jakość swoich produktów i terminowość dostaw. Bezpośredni kontakt z fabrykami w wielu krajach umożliwia nam zaoferowanie bardzo korzystnych cen na materiały do produkcji.

RobTools – kompleksowa oferta produktów ESD do produkcji

 

RobTools ma kompleksową ofertę wyposażenia w materiały potrzebne do ochrony ESD w trakcie produkcji. Zapewniamy również wsparcie techniczne oraz kompleksowe rozwiązania w odpowiednim wyborze urządzeń. Posiadamy własny magazyn, w którym gromadzimy większość towarów składających się na naszą ofertę, w szczególności materiały eksploatacyjne i wyposażenie antystatyczne, w celu zapewnienia krótkich terminów oraz ciągłości dostaw. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem R-Static.

W ofercie firmy znaleźć można odzież ochronną (fartuchy, spodnie, koszulki, czapki) oraz obuwie, rękawiczki. Są także krzesła, taborety i podnóżki. Drugą grupę wyrobów tworzą elementy uziemienia osobistego – opaski na rękę i paski odprowadzające ładunki przyczepiane do obuwia. Ważną część sprzedaży tworzą narzędzia i akcesoria. W grupie tej RobTools oferuje szczotki, butelki i obcinaczki antystatyczne, wózki ESD, pudełka, artykuły biurowe ESD, stojaki ESD, a także maty antystatyczne zwykłe i w wersji antyzmęczeniowej i akcesoria uziemiające.

Kompleksowa oferta obejmuje także materiały eksploatacyjne: torebki, czyściwa, chusteczki i pełną gamę preparatów chemicznych. Oprócz materiałów firma sprzedaje przyrządy pomiarowe i testery związane z ESD: mierniki wykrywające ładunek elektrostatyczny, mierniki rezystywności powierzchniowej i rezystancji, jonizatory i testery uziemienia osobistego. Dla zainteresowanych firm organizujemy szkolenia z zakresu ochrony ESD.

Zobacz również