Montaż kontraktowy EMS - zaplanuj z nami produkcję

| Prezentacje firmowe Artykuły

Kompleksowa obsługa produkcyjna EMS staje się coraz bardziej popularna nie tylko z uwagi na lepsze ceny, ale z uwagi na wyraźnie ukierunkowaną odpowiedzialność za zlecenie. Klient, który zamawia w jednej firmie płytki, w innej elementy a jeszcze innej zleca montaż, naraża się na większe ryzyko niż korzystający z usług jednego partnera. Poza kontrolą jakości i technologii przy kompleksowej usłudze łatwiej też jest wyegzekwować terminy. Kompleksowa usługa jest również korzystna z uwagi na cenę usługi. Im mniejsza skala, tym większy kłopot ze zgraniem poszczególnych etapów.

Montaż kontraktowy EMS - zaplanuj z nami produkcję

Z tych powodów firma Soft Com stara się zaoferować usługę kompleksową, a więc poza płytkami drukowanymi dostarcza dzisiaj klientom także podzespoły elektroniczne i usługę montażu, a także naprawę pakietów, w tym wymianę układów BGA. Elementem kompleksowych usług są też kompetencje dotyczące technologii produkcji, w ramach których przekazujemy klientom wiele informacji pozwalających produkować taniej i lepiej.

Dlaczego klienci wybierają SOFTCOM?

Kluczowym zagadnieniem jest zdolność firmy do dostaw wysokiej jakości obwodów drukowanych: zawierających od 2 do ponad 20 warstw, na laminatach FR4 oraz nietypowych jak Rogers, ze ślepymi i zagrzebanymi przelotkami, połączeniami HDI, z minimalnymi otworami 0,10 mm i wieloma innymi zaawansowanymi technologiami.

SOFTCOM to nowoczesna firma, działająca w branży elektronicznej od 1999r. Posiadamy zaawansowaną linię montażu SMD. Wzmożoną kontrolę procesów zapewniają AOI oraz X-ray. Oferujemy również montaż uzupełniający THT i inne operacje dodatkowe, w tym test funkcjonalny (FCT), aż po montaż końcowy modułu. Montaż realizowany jest zgodnie z normami IPC-A-610-E. Dostarczamy najwyższej klasy jakości obwody drukowane (II i III klasa IPC), elementy elektroniczne i szablony. Posiadamy certyfikaty ISO EN ISO 9001:2008, UL94V-0 Numer SOFTCOM E327520. Dodatkowo oferujemy projektowanie obwodów i wsparcie technologiczne oraz dostawę oprogramowania EDA.

SoftCom proponuje klientom pełne spektrum usług montażu powierzchniowego (SMT) z zastosowaniem próżni, testowanie AOI, X-Ray. W szczególności zajmujemy się także zakupem i kompletacją elementów pod BOM, ale także montażem z elementów powierzonych. Zapewniamy obsługę chipów w BGA, μBGA i układów PoP. Najmniejszy rozmiar obudowy to 01005, a minimalny raster 0,4 mm.

Naszym wyróżnikiem są krótkie terminy realizacji montażu - już od 24 godzin, brak ilości minimalnych, pełna poufność danych i IP klienta oraz wzmożona kontrola jakości. Mamy własny magazyn elementów, prowadzimy sprzedaż elementów elektronicznych, również trudno dostępnych i wykonujemy szablony stalowe techniką laserową.

Z naszych usług korzysta ponad 400 klientów z całego świata. Cechuje nas nieustanny rozwój stosowanych technologii oraz oferowanych możliwości. Naszym celem jest sprawna realizacja wszelkich projektów naszych klientów - wiemy, jak cenny dziś jest czas. Doskonałą jakość elementów oraz obwodów drukowanych gwarantuje kontrola projektu przez inżynierów firmy oraz sprawdzeni i zaufani dostawcy. Logistyka na światowym poziomie pozwalana nam współpracować z partnerami z Europy, USA i Dalekiego Wschodu.

Doświadczona kadra inżynierów i specjalistów zapewnia wsparcie technologiczne oraz realizację zleceń według najwyższych standardów. Kompetentny i miły dział sprzedaży czuwa nad sprawnym obiegiem informacji i zawsze jest chętny do pomocy. Klienci doceniają elastyczne rozwiązania - nie ma projektów, których nie zrealizujemy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.softcom.pl, gdzie znajdują się szczegóły naszej oferty produkcyjnej.

SOFTCOM Sp. z o.o.

Zobacz również