Niezawodne zasilacze firmy Noratel

| Prezentacje firmowe Artykuły

Materiały uznanych, światowych producentów, nowoczesny park maszynowy, 10 tys. m² hal produkcyjnych, ponad 380-osobowa załoga, precyzja wykonania oraz zaangażowanie to narzędzia, za pomocą których polski oddział firmy Noratel od lat produkuje niskonapięciowe transformatory, dławiki, przekładniki i zasilacze. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma proponuje zasilacze indukcyjne oraz impulsowe, z montażem tablicowym i na szynę T-35. Wszystkie proponowane zasilacze spełniają normę EN60950 oraz mają certyfikat CE i UL.

Niezawodne zasilacze firmy Noratel

Kompaktowa obudowa w DRA/DRAN, VRH oraz WRA

Niezawodność wytwarzanych systemów zasilających zapewnia najnowsza technologia i najwyższe parametry jakościowe konstrukcji. Spośród zasilaczy impulsowych polecamy modele DRA, DRAN, WRA, VRH, jedno- i trójfazowe, z montażem na szynę i wyjściem o napięciach wyjściowych w zależności od wykonania 5, 12, 15, 24 VDC i obciążalności do 20 A.

Fot. 1. Zasilacze typu DRA/DRAN

Fot. 2. Zasilacze typu AMR

Najmniejsze jednostki mają moc wyjściową rzędu 5 W, najsilniejsze blisko 0,5 kW. Są to zasilacze AC/DC ze stabilizowanym napięciem wtórnym DC, w kompaktowej obudowie wykonanej z tworzywa o stopniu ochrony IP20. Bogaty program standardowy zawiera modele o uniwersalnym zasilaniu i regulowanym napięciu DC w zakresie -10% i +15%. Dodatkowo wyroby zabezpieczone są przed zwarciem i przeciążeniem. Nowoczesna konstrukcja zapewnia wysoką sprawność i niskie tętnienia, poniżej ±0,5%. Zakres temperatur pracy wynosi -25...+70°C.

Zasilacze modułowe typu AMR

Tabela 1. Zasilacze impulsowe - typoszereg

Modułowe zasilacze impulsowe typu AMR charakteryzują się małymi gabarytami, idealnie komponują się w szafach sterowniczych i bezpiecznikowych, przystosowane są do montażu na szynę T-35. Stabilizowane napięcie wtórne podlega +10% regulacji, ich moc wyjściowa zawiera się w zakresie od 10 do 90 W w zależności od wersji.

Podwójną izolację zapewnia obudowa IP20. Nowoczesna konstrukcja zapewnia wysoką sprawność i niskie tętnienie. Zasilacze zabezpieczone są przed zwarciem i przeciążeniem, mają filtr wejściowy i ograniczenie dużego prądu rozruchu. Przeznaczone do stosowania w instalacjach alarmowych, w układach automatyki i innych wymagających stabilizowanego napięcia DC. Idealnie komponują się w szafach, ze względu na swoją modułową konstrukcję.

Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie zasilaczy impulsowych oraz innych rozwiązań dostępnych w ofercie Noratel.

Noratel Sp. z o.o.
www.noratel.pl

Zobacz również