AG TermoPasty – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

| Prezentacje firmowe Produkcja elektroniki

Polityka cenowa "fair play" kontra załamanie rynku i wzmożone zapotrzebowanie w segmencie preparatów antybakteryjnych. Polska firma udowadnia, że to możliwe. AG Termopasty to firma, która od początku istnienia, czyli od 2007 roku, przywiązuje ogromną wagę do rozwoju, doskonalenia oraz elastyczności wobec potrzeb klientów. Ogromne zaplecze magazynowe pozwala na błyskawiczne realizowanie zamówień.

AG TermoPasty – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

Od samego początku zdajemy sobie sprawę, że wykwalifikowana kadra pracownicza jest gwarantem sukcesu firmy oraz zadowolenia odbiorców, dlatego kładziemy ogromny nacisk na szkolenia oraz poszerzanie wiedzy przez nasz personel. Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz wiedza zgromadzona przez 13 lat istnienia pozwalają na stałe ulepszanie receptur oraz racjonalizację naszych działań. Dystrybucją objęliśmy nie tylko polski rynek, ale również kraje Unii Europejskiej. Na pewno milowym krokiem w ekspansji na rynki europejskie był zakup licencji na oprogramowanie kart charakterystyki w 21 językach, takich jak: angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański, grecki, chorwacki, czeski, słowacki, estoński, duński, fiński, francuski, holenderski, litewski, portugalski, rumuński, serbski, słoweński, węgierski, włoski oraz bułgarski.

Dzięki naszemu staraniu oraz cyklicznie ulepszanym elementom składowym naszej produkcji zauważalny jest stały wzrost jakości i obsługi klienta biznesowego. Zawsze kładliśmy nacisk na jakość wytwarzanych przez nas preparatów podczas całego procesu produkcji, dlatego stale rozwijamy zaplecze produkcyjne oraz laboratoryjne. Aby wzmacniać nasz potencjał sprzedażowy, przywiązujemy wagę do ustawicznego rozwijania naszego Działu Badań oraz Rozwoju, co owocuje cyklicznymi premierami nowych produktów, dostosowanych do wymagań rynkowych. Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną kontrolę podczas cyklu produkcyjnego – od momentu pojawienia się pomysłu do sprzedaży finalnego produktu.

Zakup nowoczesnej linii produkcyjnej nalewająco-zamykająco-etykietującej (parku maszynowego) do konfekcjonowania wyrobów znacząco skrócił czas produkcji oraz realizację zamówień.

Produkty odkażające

Obecnie na całym świecie obserwuje się dynamiczny wzrost zapotrzebowania na produkty odkażające oraz preparaty służące dezynfekcji oraz usuwaniu bakterii, które w dobie obecnej sytuacji stanowią zagrożenie dla nas oraz naszych bliskich. Niestety dynamiczny wzrost zapotrzebowania na wspomniane produkty wywołał znaczny wzrost cen, powodując lawinowe działania nieuczciwych praktyk handlowych.

Firma AG Termopasty stosuje politykę fair play, co gwarantuje odbiorcom zakup naszych produktów w konkurencyjnych oraz regulowanych cenach. Wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez naszych klientów, firma stworzyła gamę produktów opartych na alkoholu izopropylowym oraz alkoholu etylowym. Oba te surowce są pomocne w walce z obecnymi zagrożeniami epidemiologicznymi. Powszechne zastosowanie etanolu wynika z faktu, że ma on działanie bakteriostatyczne, bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze:

  • Virseptol – to nowość na rynku, preparat o działaniu bakteriobójczym stosowany do dezynfekcji powierzchni.

  • Kontakt Etanol Plus, oferowany w funkcjonalnych opakowaniach, takich jak: 100, 125, 250, 500 ml, oraz coś dla hurtowni oraz placówek zdrowotnych w opakowaniu 1-litrowym oraz największym 5-litrowym.

  • Żel antybakteryjny – przeznaczony do dezynfekcji rąk, ostatnio znacznie zyskał na popularności.

Mamy również preparaty zawierające alkohol izopropylowy, który jest powszechnie stosowanym środkiem bakteriobójczym oraz wirusobójczym. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów jest Kontakt IPA plus, oferowany zarówno w formie aerozoli, jak i w płynie.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca stosowanie płynów dezynfekujących na bazie alkoholu izopropylowego oraz alkoholu etylowego (min. 60%). Zatem zachęcamy do zapoznania się z wydanym przez nią dokumentem „Surface sampling of coronavirus disease (COVID-19): A practical how to protocol for health care and public health professionals”, będącym praktycznym poradnikiem, jak w oparciu o alkohol izopropylowy oraz etanol sporządzić bazę do preparatów o właściwościach antybakteryjnych.

Wprowadzając nowe produkty do naszej oferty, zastosowaliśmy wspomnianą wcześniej politykę fair play. Uważamy, że wszystkie sektory gospodarki narażone są na destabilizację firm oraz niszczące skutki wirusa. Dlatego dopasowując się do popytu, nie mogliśmy zapomnieć o aspekcie złagodzenia skutków pandemii naszych odbiorców.

 

AG TermoPasty
tel. 86 274 13 42
www.termopasty.pl

Zobacz również