HARTING Industrial Ethernet Week

| Konferencja Artykuły

HARTING zaprasza na Industrial Ethernet Week, który odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2023 r. To wydarzenie cyfrowe z codziennymi sesjami na żywo, które później będą dostępne również w formie nagrań. Czas trwania spotkań każdego dnia przewidziano na 2,5 godziny. HARTING Industrial Ethernet Week będzie prowadzony w języku angielskim.

HARTING Industrial Ethernet Week

W drugiej edycji tego corocznego wydarzenia wezmą udział pionierzy cyfryzacji przemysłowej reprezentujący wielu światowych liderów rynku. Odbędą się prelekcje, zaprezentowane zostaną przypadki użycia, będą miały miejsce dyskusje, rozmowy ekspertów i sesje techniczne na temat przemysłowego Ethernetu.

HARTING Industrial Ethernet Week 2 to bieżące informacje o rozwiązaniach napędzających transformację przemysłową. Ethernet przemysłowy przekształca wizję IIoT i bezproblemowej komunikacji czujnik-chmura w rzeczywistość.

Dołącz do wydarzenia! Bezpłatna rejestracja i szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://www.harting.com/DE/en-gb/harting-industrial-ethernet-week-2023.

Tematyka kolejnych dni:

  • 21 lutego - dzień 1: transformacja przemysłowa,
  • 22 lutego - dzień 2: instalacje fabryczne,
  • 23 lutego - dzień 3: projektowanie urządzeń.