Kradex - polski producent obudów dla elektroniki

| Automaticon 2017 Artykuły

Firma Kradex to istniejący na rynku od 1985 roku największy w Polsce producent obudów z tworzyw sztucznych. Dostarczamy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów w konkurencyjnych cenach. Nasze obudowy zdobyły uznanie w takich branżach jak: elektroniczna, elektrotechniczna czy energetyczna. Z każdym rokiem rozbudowujemy ofertę dostosowaną do potrzeb rynku, w oparciu o zmieniające się wymogi naszych klientów. Dziś obsługujemy ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych.

Kradex - polski producent obudów dla elektroniki

Nasza oferta to przede wszystkim szeroki wybór obudów katalogowych z możliwością personalizacji każdego produktu. Jako producent z zapleczem technicznym, własnym biurem projektowym, narzędziownią i powierzchnią magazynową na terenie zakładu możemy zaoferować sprawną i szybką realizację zamówień zarówno dużych, jak i tych na potrzeby mniejszych serii, a obudowy katalogowe dostarczamy w ciągu 24 h.

Dla klientów planujących produkty indywidualne oferujemy kompleksową realizację od projektu, poprzez prototyp, wykonanie formy po masową produkcję.

Obudowy katalogowe

Oferta obejmująca obudowy katalogowe serii "Z" to szeroka gama produktów w standardowych kolorach: czarnym i jasnoszarym. Proponowane przez nas wyroby ujęte są w głównych kategoriach:

  • obudowy uniwersalne,
  • obudowy do zasilaczy,
  • obudowy do pilotów i centralek alarmowych,
  • obudowy na szynę DIN,
  • obudowy do multimetrów i modułów elektrycznych,
  • obudowy hermetyczne.

Dbamy o jakość naszych produktów, wiele z naszych obudów hermetycznych ma certyfikaty szczelności IP20, IP52, IP53, IP54, IP56 a także certyfikat na uderzenie IK09. Działalność produkcyjna w naszym zakładzie jest zgodna z unijną dyrektywą RoHS, a w ostatnim czasie uzyskaliśmy także certyfikat jakości ISO 9001.

Obecnie mamy 15 wtryskarek, w tym dwie Arburg Golden Edition 320, które pozwalają na szybką realizację dużych zamówień. Dbałość o nowoczesne zaplecze technologiczne oraz dobór odpowiednich materiałów do produkcji, takich jak ABS i polistyren (PS), poskutkowało utworzeniem dwóch linii produktowych: ekonomicznej i profesjonalnej, aby jeszcze lepiej dopasować ofertę do aktualnego zapotrzebowania klientów.

Personalizacja obudów i zamówienia indywidualne

Obserwując rosnącą potrzebę na wyróżnienie produktu końcowego, zadbaliśmy także o zaplecze, które pozwala na swobodną personalizację obudów katalogowych poprzez usługę frezowania i nadruki. Urządzenia takie jak ploter frezujący Seron 1310 Expert, obrabiarki: CNC DMG Mori ecoMill 1100 V oraz Accutex AM 32NZ zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza wiedza i posiadana technologia umożliwiają stworzenie oryginalnej obudowy pod indywidualne wymogi klienta z przeznaczeniem pod masową produkcję. Ostatnio zakupione nowoczesna wiertarka i szlifierka zwiększają możliwości wykonywania nowych form wtryskowych.

Kradex
www.kradex.com.pl