BNS - Dostawca elektrotechniki i automatyki

| Energetab 2016 Artykuły

Jesteśmy przedsiębiorstwem dystrybucyjnym, którego specjalnością są dostawy elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Od 26 lat obsługujemy rodzimy przemysł - przez ten okres stworzyliśmy ofertę handlową obejmującą ponad 25 tys. różnych produktów, które stosowane są przez odbiorców z wielu branż.

BNS - Dostawca elektrotechniki i automatyki

Przemysł, elektronika i energetyka

Nasza oferta obejmuje zarówno produkty elektroniczne, jak też wiele elementów i podzespołów do zastosowań w przemyśle, automatyce i aplikacjach elektrotechnicznych. Mamy w ciągłej sprzedaży większość popularnych elementów o uniwersalnym przeznaczeniu, do tego jesteśmy również w stanie zapewnić elementy nietypowe, sprowadzane na życzenie klientów.

Silną grupę produktów tworzą komponenty elektromechaniczne, sprzedajemy także chemię dla elektroniki, popularną aparaturę pomiarową, narzędzia ręczne, a nawet kable i prze wody. Poza tym w ofercie mamy złącza silnoprądowe, zasilacze, radiatory, przekaźniki oraz elementy półprzewodnikowe dużej mocy.

Dla energetyków oraz automatyków oraz do aplikacji dużej mocy mamy szeroką ofertę urządzeń zasilających. Są to transformatory, zasilacze na szynę i do montażu w skrzynkach instalacyjnych, bezpieczniki, styczniki i układy zabezpieczające. Do tych zastosowań proponujemy klientom także akumulatory i przetwornice zasilające, narzędzia pomiarowe dla serwisu oraz instalatorów.

Oferta BNS przez cały czas jest rozbudowywana i asortyment komponentów do zastosowań profesjonalnych szybko się zwiększa. Najbardziej widać to w zasilaczach, których mamy ponad 200 różnych typów.

Drugim z takich obszarów są złącza przemysłowe - w tym zakresie zapewniamy ofertę renomowanych producentów światowych, takich jak Phoenix Contact, HARTING, WAGO, Molex, Amphenol i innych. Są to złącza oryginalne, jak też elementy alternatywne (zamienniki), które dostępne są w o wiele niższych cenach, ale spełniają przy tym wymaganą przez odbiorców profesjonalnych specyfikację techniczną.

W stałej ofercie mamy komponenty i urządzenia znanych na rynku producentów branżowych. Wśród nich znaleźć można m.in.:

Podzespoły elektromechaniczne - przekaźniki, styczniki, włączniki, przyciski i inne podzespoły
Złącza i kable - zarówno sygnałowe, jak też silnoprądowe w różnych wykonaniach od blisko dziesięciu wiodących producentów
Obudowy - obudowy małogabarytowe (w tym wersje OEM)
Liczniki - energii elektrycznej, impulsów, czasu i inne
Półprzewodniki dużej mocy - tranzystory MOSFET, tyrystory i triaki
Źródła zasilania - zasilacze, akumulatory, przetwornice, transformatory
Aparaturę pomiarową - popularne mierniki, w tym w szczególności urządzenia przenośne oraz do montażu panelowego

Kompleksowa obsługa

BNS jest znany na rynku z usług związanych z kompletowaniem różnych wyrobów dla jednego lub grupy odbiorców. Jest to bardzo wygodna forma dla klienta, pozwalająca zaoszczędzić sporo pracy działowi zaopatrzenia i uwolnić się od ryzyka związanego z niekompetencją wielu partnerów.

Firmom za interesowanym handlem na skalę hurtową oferujemy stałe warunki współpracy, pozwalające na uatrakcyjnienie oferty handlowej o gwarancję do staw, specjalne upusty i rabaty oraz pomoc techniczną. Podejmujemy się realizacji zamówień na elementy nietypowe, takie, które są poszukiwane na rynku i trudne do kupienia.

BNS Sp. z o.o.
www.bns.com.pl

Zobacz również