Energooszczędne wyświetlacze Litemax z Intel Smart Display Module

| Technika

Litemax, wiodący dostawca wyświetlaczy i laureat National Award of Outstanding SME, wprowadził do swojej oferty nową serię wyświetlaczy kompatybilnych z systemem Intel Smart Display Module (SMD).

Energooszczędne wyświetlacze Litemax z Intel Smart Display Module

Rozwiązanie będzie dostępne w dwóch głównych liniach wyświetlaczy Durapixel i Spanpixel, by ułatwić tworzenie rozwiązań przemysłowych. Prezentowane moduły są idealnie dopasowane do zastosowania m.in. w punktach sprzedaży, profesjonalnych monitorach oraz aplikacjach digital signage.

Intel Smart Display Module (Intel SDM) wychodzi naprzeciw potrzebom najnowszych wyświetlaczy, gdzie ważna jest jak najmniejsza grubość i energooszczędność gotowego rozwiązania. System SDM dostępny jest w dwóch wariantach wielkości - SDM Small (SDM-S) i Intel SDM Large (Intel SDM-L).

Pozwala to na nowe i skalowalne projekty typu "wszystko w jednym", które korzystają z optymalnej kosztowo implementacji i zarządzania zintegrowanymi odtwarzaczami multimedialnymi opartymi na procesorach Intela.

System nie ma obudowy, dzięki czemu można go w pełni zintegrować z wizualnymi aplikacjami IoT, takimi jak ekrany w szpitalach i terminale przyłóżkowe, które wymagają minimalnej przestrzeni i maksymalnej wydajności.

Unisystem

Zobacz również