TME otwiera nowe biuro w Holandii

Firma Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. otwiera biuro w Eindhoven, w Holandii. Jest to już siódme biuro zagraniczne spółki, która obecna jest także w Czechach, Słowacji, Rumunii, Hiszpanii, Niemczech i na Węgrzech. Decyzja o założeniu kolejnej spółki jest istotną częścią strategii firmy Transfer Multisort Elektronik, która zakłada dalszy rozwój działalności na rynkach europejskich.

Posłuchaj
00:00

Pracownicy holenderskiego biura TME będą odpowiedzialni przede wszystkim za wspieranie lokalnych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych oraz fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej. Teraz sprzedaż towarów na terytorium Holandii prowadzona będzie przez spółkę holenderską, która wystawiać będzie faktury ze stawką VAT obowiązująca w Holandii.

Powiązane treści
Zaproszenie na szkolenie organizowane przez TME i Mean Well 21 kwietnia 2015
Szkolenie organizowane przez TME i Microchip
TME współpracuje z Adesto
TME dystrybutorem firmy Brainboxes
Powstało TME Italia
TME dystrybutorem firm Everspin Technologies i Alpha Wire
TME poleca najnowszy katalog
Porównywarka produktów na stronie TME
Zmiany w zakresie pakowania i nawijania komponentów w TME
TME rozszerza ofertę dla energoelektroniki
Trzy nowe dystrybucje TME
Przegląd zasilaczy małej mocy firmy Mean Well w ofercie TME
TME dystrybutorem firmy AIMTEC
TME umacnia się w wyświetlaczach
TME wyłącznym dystrybutorem Leclanche
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Innowacja i precyzja docenione: cyfrowy mikrometr Mitutoyo QuantuMike MD-E zdobywa nagrodę iF Design Award 2026
Komponenty
YMTC planuje budowę nowych fabryk NAND oraz ponad dwukrotny wzrost mocy produkcyjnych
Pomiary
Zapraszamy na Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej
Projektowanie i badania
Nowa metoda syntezy półprzewodników 2D przyspiesza produkcję nawet 1000-krotnie
Komponenty
Infineon umacnia pozycję globalnego lidera na rynku półprzewodników motoryzacyjnych
Komponenty
Możliwe zakłócenia dostaw WF₆ z Japonii mogą wpłynąć na produkcję półprzewodników
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów