wersja mobilna
Online: 353 Niedziela, 2018.06.24

Biznes

W Monachium trwają targi Productronica 2017

środa, 15 listopada 2017 13:30

Wczoraj w Monachium rozpoczęły się - odbywające się co dwa lata, wymiennie z targami Electronica - międzynarodowe targi "Productronica 2017", czyli impreza handlowo-wystawiennicza poświęcona w całości zagadnieniom produkcji elektronicznej. Wraz z rosnącym potencjałem polskiego rynku targi Productronica stają się dla krajowej branży elektroniki coraz ważniejsze. Do udziału w obecnej edycji zgłosiło się 11 firm z Polski.

Targi Productronica to dla firm handlowych zajmujących się sprzedażą urządzeń do produkcji doskonała okazja do spotkań z dostawcami, czy też szukania nowości i kolejnych kontaktów. W roku 2015 w targach uczestniczyło 1160 wystawców, który zaprezentowali swoje oferty 37 tysiącom odwiedzających, przybyłych z 85 krajów.

Choć wystawcy z Polski nigdy nie stanowili znaczącej grupy, to jednak są obecni, i jest szansa, że ich liczba zacznie rosnąć. Na odbywającej się właśnie imprezie odwiedzić można stoiska takich firm, jak Transfer Multisort Elektronik, Vega-Tronik czy Reeco. Po raz kolejny pojawia się firma Mechatronika, Eucrea czy Alnea. Jedenastkę tegorocznych polskich wystawców dopełniają firmy AIM Solder, Ambex, Etisoft, Interphone Service i TechhniSat Digital.

Monachijskie targi Productronica 2017 potrwają do 17 listopada.

 

World News 24h

niedziela, 24 czerwca 2018 07:53

Ericsson needs a range of industries to embrace 5G network services if the equipment maker is to get a long-term boost that would allow it to progress from cost-cutting to expansion. For now, the Swedish company is focusing on a cost-savings plan running until 2020 to shore up profitability, hoping that growth will then return as the pace of 5G network upgrades picks up early in the following decade. Having struggled with flagging revenue since 4G sales peaked in the middle of the decade, Ericsson is pinning its hopes for revived growth on the emergence of new mobile businesses in 10 broad sectors such as manufacturing, energy and public safety.

więcej na: www.reuters.com