wersja mobilna
Online: 773 Wtorek, 2018.03.20

Biznes

W Monachium trwają targi Productronica 2017

środa, 15 listopada 2017 13:30

Wczoraj w Monachium rozpoczęły się - odbywające się co dwa lata, wymiennie z targami Electronica - międzynarodowe targi "Productronica 2017", czyli impreza handlowo-wystawiennicza poświęcona w całości zagadnieniom produkcji elektronicznej. Wraz z rosnącym potencjałem polskiego rynku targi Productronica stają się dla krajowej branży elektroniki coraz ważniejsze. Do udziału w obecnej edycji zgłosiło się 11 firm z Polski.

Targi Productronica to dla firm handlowych zajmujących się sprzedażą urządzeń do produkcji doskonała okazja do spotkań z dostawcami, czy też szukania nowości i kolejnych kontaktów. W roku 2015 w targach uczestniczyło 1160 wystawców, który zaprezentowali swoje oferty 37 tysiącom odwiedzających, przybyłych z 85 krajów.

Choć wystawcy z Polski nigdy nie stanowili znaczącej grupy, to jednak są obecni, i jest szansa, że ich liczba zacznie rosnąć. Na odbywającej się właśnie imprezie odwiedzić można stoiska takich firm, jak Transfer Multisort Elektronik, Vega-Tronik czy Reeco. Po raz kolejny pojawia się firma Mechatronika, Eucrea czy Alnea. Jedenastkę tegorocznych polskich wystawców dopełniają firmy AIM Solder, Ambex, Etisoft, Interphone Service i TechhniSat Digital.

Monachijskie targi Productronica 2017 potrwają do 17 listopada.

 


World News 24h

wtorek, 20 marca 2018 16:06

Uber Technologies Inc. halted autonomous vehicle tests after one of its cars struck and killed a woman in Tempe, Arizona, in what is likely the first pedestrian fatality involving the technology. The 49-year-old woman was crossing the road outside of a crosswalk when the Uber vehicle operating in autonomous mode under the supervision of a human safety driver struck her, according to the Tempe Police Department.

więcej na: www.bloomberg.com