W Monachium trwają targi Productronica 2017

| Gospodarka Artykuły

Wczoraj w Monachium rozpoczęły się - odbywające się co dwa lata, wymiennie z targami Electronica - międzynarodowe targi "Productronica 2017", czyli impreza handlowo-wystawiennicza poświęcona w całości zagadnieniom produkcji elektronicznej. Wraz z rosnącym potencjałem polskiego rynku targi Productronica stają się dla krajowej branży elektroniki coraz ważniejsze. Do udziału w obecnej edycji zgłosiło się 11 firm z Polski.

W Monachium trwają targi Productronica 2017

Targi Productronica to dla firm handlowych zajmujących się sprzedażą urządzeń do produkcji doskonała okazja do spotkań z dostawcami, czy też szukania nowości i kolejnych kontaktów. W roku 2015 w targach uczestniczyło 1160 wystawców, który zaprezentowali swoje oferty 37 tysiącom odwiedzających, przybyłych z 85 krajów.

Choć wystawcy z Polski nigdy nie stanowili znaczącej grupy, to jednak są obecni, i jest szansa, że ich liczba zacznie rosnąć. Na odbywającej się właśnie imprezie odwiedzić można stoiska takich firm, jak Transfer Multisort Elektronik, Vega-Tronik czy Reeco. Po raz kolejny pojawia się firma Mechatronika, Eucrea czy Alnea. Jedenastkę tegorocznych polskich wystawców dopełniają firmy AIM Solder, Ambex, Etisoft, Interphone Service i TechhniSat Digital.

Monachijskie targi Productronica 2017 potrwają do 17 listopada.