BMZ Poland poszukuje pracowników do fabryki w Gliwicach

| Gospodarka Artykuły

We wrześniu spółka BMZ Poland otworzyła nową fabrykę w Gliwicach, w której obecnie pracuje ponad 700 osób. W związku z rozwojem zakładu i planowanym zwiększeniem produkcji firma poszukuje pracowników do działów produkcyjnych, inżynieryjnych i do administracji biurowej. BMZ oferuje 150 miejsc pracy i zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nie korzystając przy tym z usług agencji pracy tymczasowej. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania i magazynowania energii, wykorzystywanych między innymi w motoryzacji i przemyśle medycznym.

BMZ Poland poszukuje pracowników do fabryki w Gliwicach

Firma BMZ Poland zawiera z pracownikami produkcji umowy na 3 lata, po przejściu 3-miesięcznego okresu próbnego. Zatrudnia osoby pełnoletnie, z wykształceniem co najmniej podstawowym (również z orzeczeniem o niepełnosprawności), dla których w razie potrzeby przeprowadzi dedykowane szkolenia umożliwiające podjęcie pracy. Ze względu na specyfikę produkcji 90% załogi stanowią kobiety.

Praca w BMZ PolandPo roku pracy na linii produkcyjnej - przy zachowaniu reguł przyznawania premii, które oferuje pracodawca - pracownik produkcji w BMZ Poland może zarabiać do 3325 zł brutto. Według danych firmy Sedlak&Sedlak mediana miesięcznego całkowitego wynagrodzenia na stanowiskach produkcyjnych w Polsce wynosi 2501 zł brutto (dane za marzec 2017). Na zarobki powyżej 3230 zł brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych pracowników produkcji. Te liczby pokazują, że gliwicka spółka oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, osiągalne przy stosunkowo krótkim stażu pracy.

Szczegóły dotyczące ofert pracy są dostępne na stronie www.kariera.bmzpoland.pl.

źródło: BMZ Poland