Robtools działa już 10 lat

| Gospodarka Aktualności

Robtools 1 września bieżącego roku obchodzi swoje 10-lecie. Obecny kształt firmy to efekt wieloletniej pracy nad udoskonalaniem marki oraz produkcji, dostosowywanej do wymagań kontrahentów. Jubileusz to dla firmy Robtools niezwykłe święto i ważne wydarzenie. To okazja do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć, ale również impuls do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.

Robtools działa już 10 lat

W czasie 10 lat nastąpiło wiele zmian - asortyment systematycznie rozszerzano i doskonalono, starając się spełnić oczekiwania polskich i zagranicznych klientów. Analiza trendów rynkowych i sygnałów płynących od klientów zaowocowała wzbogaceniem oferty m.in. o linie produkcyjne do montażu SMT, doradztwo technologiczne oraz serwis maszyn SMT.

Przez 10 lat spółka zwiększyła moce produkcyjne w zakresie krzeseł produkcyjnych, czyli produktu flagowego, który z dużym sukcesem przyjął się na rynku polskim i zagranicznym. Firma planuje dalszą ekspansję terytorialną, dążąc do podjęcia współpracy z kolejnymi zagranicznymi dystrybutorami.

Z okazji jubileuszu firma przygotowała dla swoich klientów niespodzianki. Od każdego zrealizowanego we wrześniu zamówienia na pomoc lokalnej fundacji przekazane zostanie 1% jego wartości. Dodatkowo, do każdego z wrześniowych zamówień Robtools dołączać będzie słodki upominek, a na koniec miesiąca rozlosowane będą trzy nagrody główne: nagroda 1 - tablet Huawei, nagroda 2 - zestaw narzędzi Wiha oraz nagroda 3 - długopis Parker.

źródło: Robtools

Zobacz również