Advantech tworzy nowy oddział w Rosji

| Gospodarka Aktualności

Advantech otworzył w Moskwie nowe biuro, aby wzmocnić usługi dla lokalnych klientów i partnerów, jednocześnie zwiększając wysiłki na rzecz rozszerzenia swojej obecności w tym kraju. Podczas ceremonii otwarcia prezes zarządu Advantecha, Chaney Ho, zauważył, że Rosja ma bogate zasoby naturalne i zajmuje strategiczne miejsce na kontynencie euroazjatyckim.

Advantech tworzy nowy oddział w Rosji

Zdaniem Chaneya Ho następujący w ostatnich latach rozwój wielostronnych stosunków handlowych i integracji gospodarczej z krajami sąsiednimi, w tym przystąpienie w 2012 r. do Światowej Organizacji Handlu (WTO) i ustanowienie w 2015 r. Unii Eurazjatyckiej (EAU) z Białorusią i Kazachstanem, wzmocniły swobodę przepływu produktów, usług, kapitału i pracy. Dlatego też Advantech, dostrzegając potencjał tej fali ekspansji utworzył oddział w Moskwie, by lokalnym klientom i partnerom zapewnić bardziej wszechstronną i szybką obsługę oraz wsparcie.

Firma Advantech już wcześniej utworzyła swoje placówki w Moskwie i Sankt Petersburgu, odpowiednio w 2006 i 2014 roku. Otwarcie nowego oddziału jest tylko pierwszym krokiem na drodze ekspansji firmy w Rosji. Advantech zamierza wkrótce zbudować lokalne centrum logistyczne, centrum szkoleniowe i centrum autoryzacji zwrotu towarów - wszystko po to, by zwiększyć efektywność usług świadczonych na lokalnym rynku. Advantech spodziewa się trzykrotnego zwiększenia siły roboczej w ciągu najbliższych trzech lat.

źródło: DigiTimes

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie