Mistrzostwa Polski w Lutowaniu - RSC 2019

| Gospodarka Aktualności

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w Lutowaniu - RSC 2019. To już czwarta edycja wydarzenia, które z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością i przyciąga zarówno domowych entuzjastów, jak i profesjonalistów w montażu płytek PCB. Pierwszy dzień zostanie poświęcony rywalizacji uczniów i studentów szkół technicznych. Kolejnego dnia zmagać się będą przedstawiciele firm. W ciągu dwóch dni zmierzy się ze sobą 140 zawodników z całej Polski.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu - RSC 2019

Na zwycięzcę oprócz tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu i nagród czeka również oferta sponsorska firmy Renex, dotycząca wyjazdu jako reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy i Świata w Lutowaniu.

Organizator zapowiada, że tegoroczna edycja zostanie wzbogacona o szereg atrakcji towarzyszących. Poniżej krótkie zestawienie wybranych wydarzeń:

  • "Człowiek vs. Robot" - pojedynek Mistrza Polski w Lutowaniu 2018 - Michała Czerwca, z robotem lutowniczym Reeco. Robot ten otrzymał w 2018 roku prestiżowe wyróżnienia, m.in. Dobry Wzór w kategorii Praca.
  • Konkurs "Znajdź i Wygraj" - zadanie polegać będzie na pisemnym odpowiedzeniu na serię pytań. Sprawdzana będzie spostrzegawczość i umiejętność szacowania uczestników.
  • Konkurs "Zdjęcie z Plakatem" - organizatorzy zapraszają uczestników do umieszczania na ich fanpage'u zdjęć z plakatem mistrzostw. Nagradzane będą najbardziej popularne i najbardziej kreatywne zdjęcia.
  • "Zawody w Skręcaniu" - druga już edycja tego wydarzenia w tym roku. Chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się wkrętakiem elektrycznym na czas.

Na zwycięzców wszystkich konkursów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wszystkich chętnych do udziału i kibicowania organizatorzy zapraszają do nowego Centrum Technologicznego Renex we Włocławku.

źródło: Renex

Zobacz również