Mouser Electronics otwiera w Polsce centrum obsługi klienta i wspiera innowacje w zakresie projektowania elektroniki

| Gospodarka Projektowanie i badania

Firma Mouser Electronics poinformowała o otwarciu nowego europejskiego centrum obsługi klienta. Usytuowane we Wrocławiu będzie obsługiwało rozwijającą się działalność projektową coraz większej liczby polskich specjalistów w dziedzinie inżynierii oraz uznanych przedsiębiorstw.

Mouser Electronics otwiera w Polsce centrum obsługi klienta i wspiera innowacje w zakresie projektowania elektroniki

- W 2018 roku działalność firmy Mouser w Polsce bardzo się rozwinęła. Polska jest głównym rejonem wytwórczym, w którym prężnie działa wielu producentów, zwłaszcza z sektorów oryginalnego sprzętu (OEM) i usług produkcji podzespołów elektronicznych (EMS). Bardzo się cieszymy na rozwinięcie działalności i możliwość wspierania naszych klientów z lokalnego biura - opowiada Mark Burr-Lonnon, wiceprezes firmy Mouser ds. usług globalnych oraz działalności w regionach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, a także Dalekiego Wschodu.

W 2018 roku firma Mouser odnotowała w Europie niemal 50-procentowy wzrost działalności oraz 18-procentowy wzrost liczby klientów. Aby zaspokoić ich rosnące potrzeby, w nowym centrum obsługi klienta w Polsce zostanie zatrudniony oferujący pełny zakres usług zespół pracowników, którzy będą osobiście pomagać w obsłudze zamówień, odpowiadać na pytania techniczne oraz odbierać telefony od klientów - a wszystko to w lokalnym języku oraz lokalnej strefie czasowej i walucie. Centrum w Polsce jest dziesiątym biurem firmy Mouser w Europie i 24 na świecie.

Jako światowy, autoryzowany dystrybutor najnowszych półprzewodników i podzespołów elektronicznych firma Mouser zapewnia inżynierom projektowym, nabywcom i innowatorom łatwy dostęp do najnowszych podzespołów elektronicznych i kompleksowych zasobów projektowych. Dostępna w witrynie pl.mouser.com strona "Usługi i Narzędzia" ułatwia klientom wyszukiwanie produktów, personalizowanie zamówień oraz przeglądanie informacji o przeszłych zakupach, przyspieszając tym samym wprowadzanie produktów na rynek. Dzięki dostępności w czasie rzeczywistym przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu wiele zasobów znajdujących się w witrynie oferuje niepowtarzalne możliwości, które pomagają klientom w procesach projektowania i tworzenia.

Firma Mouser, która ma w swojej ofercie bogatą linię produktów i gwarantuje doskonałą obsługę klienta, dąży do rozpowszechniania innowacji wśród inżynierów i nabywców, dostarczając im zaawansowane technologie. W swoich magazynach ma największy na świecie wybór najnowszych półprzewodników i podzespołów elektronicznych. Witryna internetowa firmy Mouser Electronics jest obecnie aktualizowana i udostępnia zaawansowane funkcje wyszukiwania, pomagając klientom szybko znaleźć szukane towary. W witrynie Mouser.com można też znaleźć arkusze danych, referencyjne projekty dotyczące poszczególnych dostawców, uwagi dotyczące zastosowań, techniczne informacje o projektach oraz narzędzia inżynieryjne.

źródło: Mouser Electronics