Mouser Electronics otwiera w Wietnamie nowe centrum obsługi klienta

| Gospodarka Aktualności

Firma Mouser Electronics ogłosiła otwarcie w Ho Chi Minh City nowego ośrodka - Vietnam Customer Service Center. Nowe centrum obsługi klienta, znajdujące się w kultowej wieży finansowej Bitexco, będzie wspierać lokalnych inżynierów elektroników, nabywców i innowatorów sprzętowych, pomagając im znaleźć do swoich projektów najnowsze produkty. Mouser ma teraz na całym świecie 26 lokalizacji serwisowych, w tym 10 w regionie Azji i Pacyfiku.

Mouser Electronics otwiera w Wietnamie nowe centrum obsługi klienta

Jako globalny autoryzowany dystrybutor najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych, Mouser zapewnia łatwy dostęp do najnowszych komponentów elektronicznych i kompleksowych zasobów projektowych. W Wietnamie Mouser oferuje produkty i usługi inżynierom za pośrednictwem strony internetowej Mouser.vn, a także przez telefon, e-mail i faks. Nowe centrum obsługi klienta będzie lepiej obsługiwać obecnych klientów, a jednocześnie pozwoli firmie zintensyfikować prowadzone w regionie działania marketingowe.

- W Wietnamie, w ciągu ostatnich pięciu lat nasz biznes wzrósł o około 180%. Cieszymy się, że możemy zapewnić lokalną obecność, aby lepiej obsługiwać klientów w lokalnych językach i strefach czasowych - powiedział Mark Burr-Lonnon, wiceprezes Mousera ds. usług globalnych i działalności w regionie EMEA i APAC.

źródło: Mouser Electronics

Zobacz również